kontakt@blueheven.pl

Od pewnego czasu prowadzę spore przedsiębiorstwo na terenie Wrocławia. Niestety zauważyłem, że moi klienci zaczęli ode mnie odchodzić. Musiałem zacząć szybko reagować i stworzyć coś zupełnie nowego. Na początku nie wiedziałem co powinienem zrobić. W końcu moja koleżanka poleciła mi znaną agencję reklamową.

Eko torby miały być z logo

eko torbyZawsze wiedziałem, że głównym kluczem do sukcesu jest odpowiednia reklama. Po wykonaniu telefonu umówiłem się z nimi na rozmowę. Tam dowiedziałem się, że do każdego podchodzą bardzo indywidualnie i sami muszą stwierdzić co najlepiej się sprawdzi w moim wypadku. Bardzo spodobało mi się tak profesjonalne podejście. Uznałem, że to zasługuje na podziw. Ostatecznie po dwóch tygodniach obserwacji mojej firmy dowiedziałem się o wstępnych krokach. Postanowiono zmodernizować moją stronę internetową. Uznano, że jest trochę nie skuteczna i zaproponowano mi szereg zmian. To oczywiście był świetny pomysł. Również przed wjazdem miał powstać szyld reklamowy. Również zaproponowano mu bardzo modne eko torby. Miałoby się na nich znajdować logo oraz ciekawy motyw firmy. Również nasi klienci zaczęliby nas bardziej rozpoznawać. Torby ekologiczne przyciągałyby ludzi nawet samą nazwą. Teraz panuje na to szeroko rozwinięta moda. Mi oczywiście wszystko bardzo odpowiadało i dałem im wolną rękę. Oczywiście wcześnie ustaliliśmy mój fundusz na promocję. Na szczęście torby bawełniane się w nim mieściły. To mnie bardzo uspokoiło, ponieważ wszelkie oszczędności ciągle inwestowałem w swój biznes. Oczywiście producent torb bawełnianych zaoferował mi bardzo niskie ceny.

Stwierdził, że przy tak duże ilości zamówień należy mi się pewien rabat. To wszystko bardzo mnie ucieszyło. Także zostało nam trochę pieniędzy. Za resztę zamówiliśmy plakaty oraz ulotki. To też czasami okazywała się bardzo skuteczna forma reklamowania pewnych rzeczy.

Zamknij