kontakt@blueheven.pl

Moja koleżanka dzisiaj świętuje swój wielki sukces. Trzy miesiące temu skończyłyśmy studia. Uczyłyśmy się na rożnych kierunkach ale spędzamy ze sobą dużo czasu i trzymamy wzajemnie kciuki za nasze kariery zawodowe. Monika dostała dzisiaj wiadomość, ze została przyjęta do bardzo dobrego biura rachunkowego.

Koleżanka dostała pracę w biurze rachunkowym

biuro rachunkowe z doświadczeniem we WrocławiuBiuro rachunkowe z doświadczeniem we Wrocławiu to jest bardzo dobry start dla każdej osoby, która chce pracować w tej branży. Koleżanka była u nich na praktykach i wie jak biuro funkcjonuje. Na praktykach wiele się nauczyła. Osoby, które tam pracują poświęcały jej sporo czasu. Wszystko dokładnie jej pokazywały i tłumaczyły i dzięki temu Monika wiele się nauczyła. Szef całego biura rachunkowego był bardzo zadowolony z jej pracy i powiedział, ze na pewno się do niej odezwie jak będzie miał wolne miejsce żeby kogoś zatrudnić. Monika myślała, ze tak tylko powiedział i w przyszłości nic się nie wydarzy. Szef wczoraj do niej zadzwonił, że jedna księgowa jest w ciąży i on będzie musiał zatrudnić dobra osobę, która zna podstawy księgowości. Monika idealnie zasługuje na taką szansę. Oczywiście od razu się zgodziła i od poniedziałku będzie zaczynać swoją karierę. Bardzo się cieszę, że jej się udało. Jestem pewna, że Monika sobie poradzi. Biuro rachunkowe jest na rynku w naszym mieście od wielu lat i ma bardzo dobre opinie. Dobra renoma to podstawa ze względu na spora ilość klientów, którzy zwracają swoja uwagę na komentarze decydując się na wybór biura księgowego.

Monika jest bardzo zadowolona ze swojej pracy. Oczywiście jestem na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami. bardzo się cieszę, że jej się udało dobrze trafić. Ja jeszcze czekam na swoją szansę. Wysyłam dokumenty do różnych biur i czekam na propozycję.

Zamknij