kontakt@blueheven.pl

Prace semestralne od zawsze były moją zmorą. Początkowo zawsze mam na nie pomysł, który wydaje mi się bardzo dobry. Potem jednak gorzej jest z realizacją, ponieważ wszystkie inne zajęcia wydają mi się ważniejsze od pracy zaliczeniowej. Pisanie jej na ostatnią chwilę ma bardzo dużo minusów, które odczułem na własnej skórze bardzo dotkliwie. 

Istota całodobowej drukarni w Warszawie

drukarnia 24h warszawaJestem studentem humanistycznego kierunku, wobec czego często moje prace zaliczeniowe polegają na napisaniu jakiegoś referatu, bądź eseju. Tak było i tym razem. Niestety, za pracę na jeden z przedmiotów zabrałem się zbyt późno, w związku z czym musiałem siedzieć po nocach, ażeby zdążyć. Profesor, który prowadził ten przedmiot był bardzo wymagający jeśli chodzi o formę i czas oddania eseju. Wymaga on bowiem konkretnego formatowania oraz przyniesienia jej na wydział do konkretnej, bardzo wczesnej dla studenta godziny. Kiedy słońce zaczęło wschodzić, byłem bardzo zadowolony z ukończenia referatu. Wtedy nastąpił jednak początek moich problemów. Moja drukarka odmówiła posłuszeństwa, a żaden ze znajomych nie mógł mi pomóc. Zbawienna okazała się drukarnia 24h warszawa, do której pędem pojechałem pierwszym dziennym tramwajem. Byłem przeszczęśliwy, że pracownicy drukarni wykazali się empatią oraz zrozumieniem i wydrukowali moje wypociny. Druk był najwyższej jakości, co także miało znaczenie dla oceny końcowej. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że istnienie tej drukarni uratowało mi moje studenckie bytowanie na uniwersytecie. 

Dzisiaj, z uśmiechem na twarzy wspominam tamtą przerażającą sytuację. Warszawska całodobowa drukarnia okazała się dla mnie zbawienna. Dzięki niej nie tylko zaliczyłem semestr, ale i dostałem bardzo dobrą ocenę, ponieważ jakość wydruku była niepowtarzalna. Docenił ją nawet sam profesor!

Zamknij