kontakt@blueheven.pl

Prowadząc wiele zleceń dla klientów związanych z tworzeniem grafiki postanowiłem otworzyć własne studio graficzne, czyli zatrudnić jeszcze parę osób specjalizujących się właśnie w tej tematyce. Wiedziałem, że branża jest bardzo rozwojowa i czeka mnie wiele zleceń od klientów, dlatego też chciałem zatrudnić tylko najlepszych grafików w swojej dziedzinie.

Graficy w studiach graficznych

studio graficzne - Toruń

Posiadając studio graficzne w Toruniu zainteresowanie nim było ogromne. Klienci zgłaszali się do nas, aby zrealizować różnorodne projekty graficzne, które ich interesowały. Codzienna praca była jak najbardziej kreatywna i każdy projekt wykonywany przez nas był oryginalny. Studio graficzne Toruń oferowane przez nas było najlepszym rozwiązaniem, które czekało naszych klientów. Ci jednak mogli oczekiwać fachowej pomocy na każdym etapie realizacji, dzięki czemu szybko nasze studio zdobyło dobrą opinię na rynku i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Studio graficzne – Toruń jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które w szczególności chcą zadbać o odpowiednią oprawę graficzną. Oprócz tworzenia gotowych materiałów zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych od zera, dzięki czemu, że nasz zespół grafików posiada wszechstronne zainteresowania oraz umiejętności tworzenia takich projektów. Studio graficzne Toruń to nie jedyna studio w toruniu, jednakże konkurencja nie była aż tak wyspecjalizowana w tym, co robią, żebyśmy musieli zaniżyć cenę. Każdy projekt wycenialiśmy jednak osobno, dlatego też jesteśmy otwarci na wszystkich klientów, którzy posiadają ciekawe projekty do zrealizowania.

Z dnia na dzień uzupełniamy swoje portfolio o nowych klientów, którzy mieli okazję z nami współpracować. Dzięki czemu też promocja naszej firmy odbywa się sama. Na pewno w przyszłości będę zatrudniał kolejnych grafików do mojego studia graficznego, gdyż już teraz widzimy rosnące zainteresowanie oraz brak mocy przerobowych, aby zrealizować każdy projekt.

Zamknij