kontakt@blueheven.pl

Urządzenie pokoju dziecięcego stawia rodziców przed nie lada dylematem. Wybrać meble na krótko czy na lata? Czy odpowiednie są żywe kolory i szalony design, czy lepiej wybrać coś prostego i praktycznego? Najpierw decydują o tym sami, a potem do głosu w sprawie mebli dochodzi też samo dziecko, które nierzadko ma ustalone poglądy na temat swoich mebelków.

Dopasuj meble do swojego dziecka

meble dziecięce nowy sączNiektóre dzieci będą zachwycone mając pokój, który dzięki odpowiednim meblom jest równocześnie torem przeszkód i placem zabaw, popisem szalonej designerskiej duszy i feerią barw i wzorów. Inne z kolei preferują przestrzeń o wiele bardziej uporządkowaną, którą mogą do pewnego stopnia kreować we własnym zakresie, na przykład wieszając w całym pokoju i na meblach swoje prace plastyczne. Warto porozmawiać z dzieckiem na ten temat i poznać jego opinię. Dobrze jest mu pokazać przykładowe realizacje dziecięcych pokojów i ustalić, które rozwiązania się sprawdzą, a które nie. Dla jednego dziecka świetne będą meble modułowe, które można dokupować i wymieniać w ramach jednej kolekcji, a więc pokój rośnie wraz z dzieckiem. Inne będzie potrzebowało pokoju, który odzwierciedla jego aktualne zainteresowania, więc przyda się np. łóżko-piracki statek albo łóżko-wyścigówka. Takie rozmaite wymagania może spełnić producent tworzący meble dziecięce nowy sącz. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, nabytemu przez całe lata, posiada w ofercie różnorodne meble dla dzieci, co pozwala rodzicom i dzieciom szybko znaleźć właściwy meblowy kompromis.

Warto przed zakupem dokładnie przeanalizować potrzeby dziecka. Ile ma książek, zabawek? Czy musi mieć duże biurko do rysowania i układania puzzli czy też wystarczy coś mniejszego? Ile z rzeczy dziecka przechowywane jest w jego pokoju? Dzięki zweryfikowaniu naszych potrzeb, łatwiej nam będzie znaleźć dobre meble dla malucha.

Zapisz

Zamknij