kontakt@blueheven.pl

Zawsze to ja patrzyłam, jak moje koleżanki idą do ołtarza i pomagałam im się przygotowywać. Lubiłam to, ale bardziej od strony pomocnika, niż jako gwiazdy dnia. Nie myślałam, że kiedyś nadejdzie mój dzień, bo jakoś z chłopakiem nie paliliśmy się do tego, żeby robić tak dużą imprezę jednak w końcu stwierdził, że to już najwyższy czas i na mnie przyszła pora.

Nie będzie wesela bez napisu love

napis love na wesele warszawaOczywiście zajęłam się organizacją od strony dekoracji, bo z zawodu byłam dekoratorką i plastyczką, więc to sprawiało mi najwięcej przyjemności. Oczywiście napis love na wesele warszawa musiał być obowiązkowo. Zawsze nalegałam na niego na każdym weselu moich znajomych. Najlepiej, kiedy napis się świeci i jest na prąd. Ale nie omieszkałam też ustawić zwykłych kartonowych napisów gdzieś pomiędzy balonami, żeby zdjęcia wychodziły ładniej z takim drobnym akcentem. Miałam problem w hurtowni, bo akurat jak na złość okazało się, że nie ma takiego dużego napisu, jaki bym chciała. Mówię tutaj o tych ledowych napisach. Byłam załamana i mówiłam, że o nie, wesele się nie odbędzie bez tego akcentu. Zawsze  na każdym weselu był i robiłyśmy sobie tam z przyjaciółkami symboliczne zdjęcia. Bardzo fajne sesje wychodziły na tle tego napisu. Światła rzucały ciekawe cienie i zdjęcia wychodziły bardzo klimatyczne. Mój przyszły mąż zapowiedział,że też będzie chciał zdjęcie ze mną na tym standardowym tle. Jednak napisu nie było i musiałam kombinować, żeby jakoś przyspieszyć i w końcu jakimś cudem mi się to udało.

Odetchnęłam z ulgą, kiedy dowiedziałam się, że moje wesele zostało uratowane i napis love się na nim znajdzie na honorowym miejscu. Mogłam więc zająć się dalszym planowaniem wszystkiego. Jeszcze nawet sukienki nie miałam, tak się na tym napisie skupiłam.

Zamknij