kontakt@blueheven.pl

Od dzieciństwa byłem pulchnym chłopcem. Niby nie miałem nadwagi ale zawsze miałem pełniejsze policzki. Jako nastolatek jeszcze trochę się zaniedbałem jedząc pełno śmieciowego jedzenia. Teraz kiedy dobijam już czterdziestu lat mam już prawie trzydzieści kilogramów nadwagi.

Z trenerem personalnym dążę do dobrej wagi

trener personalny

Mojej żonie niby to nie przeszkadza ale z jakiegoś powodu coraz bardziej ja sam zaczynam zwracać na to uwagę. Być może dopada mnie kryzys wieku średniego ale zaczynam dochodzić do wniosku, że jeśli coś w sobie nie zmienię to nie wytrzymam. Myślałem, żeby zastosować jakąś dietę, ale żona zwróciła mi uwagę, że wtedy musiałbym gotować sam dla siebie bo ona nie zamierza gotować dla każdego z osobna. Dlatego zacząłem się zastanawiać nad ćwiczeniami ale nie wiem na co się zdecydować. Słyszałem, że w modzie jest ostatnio tani trener personalny ale przyznam szczerze, że nie wiem czy chciałbym aby moje treningi były tak…intymne. Z drugiej strony przeraża mnie wizja gimnastykowania się w towarzystwie kilkunastu innych osób. Dlatego myślę, że chyba jednak zdecyduje się na trening personalny. Zacząłem już się przyglądać lokalnym ofertom ale póki co tylko dwóch trenerów w całej Warszawie mnie przekonuje. Do tego jeden z nich jest tak drogi, że nie ma w ogóle o czym mówić.

Zależy mi też, żeby mój trener osobisty potrafił naprawdę dopasować się do moich potrzeb a podobno nie każdy to potrafi. Słyszałem, że wielu nie układa wcale ćwiczeń dla każdego klienta ale w kółko kopiują kilka tych samych zestawów. Myślę, że wybiorę jednego i najwyżej jak się nie sprawdzi to będę szukał dalej.

Zamknij