kontakt@blueheven.pl

Od zawsze marzyłam o tym, aby zostać fryzjerką. Jak byłam mała i chodziłam z mamą do salonu lubiłam przyglądać się pracy doświadczonych w tym temacie pań, a potem wypytywałam je o szczegóły cięć i farbowania. Dzisiaj, kilkanaście lat później, mam swój własny salon fryzjerski i cieszę się z tego każdego dnia.

Wybór odpowiedniego sklepu fryzjerskiego

sklep fryzjerskiRozpoczynając pracę w tym zawodzie musiałam zapoznać się z produktami, jakich warto używać. Wiedziałam, że muszą być one dobrej jakości, bez szkodliwych substancji w składzie. Po czasie pracy w salonie znalazłam kosmetyki o bardzo dobrym działaniu – poleciła mi je znajoma mojej mamy. W ten sposób dowiedziałam się o sklepie, w którym kupują wszystkie dobre salony fryzjerskie w okolicy. Sklep fryzjerski, który stał w moim mieście, oblegany był zarówno przez fryzjerki, jak i kobiety, którym zostały polecane kosmetyki przez wcześniej wspomniane panie. Znajdowały się w nim zarówno marki z wyższej półki cenowej, jak i tańsze, ale równie dobre. Po ujrzeniu tego nie wiedziałam w którą stronę iść i co wybrać, ale była ze mną przyjaciółka, która zapamiętała nazwy polecanych produktów. Dzięki temu oraz pomocy ekspedientki szybko i sprawnie znalazłam interesujące mnie kosmetyki. Zakupiłam dużą ilość odżywek, szamponów, farb do włosów i olejków, które miały starczyć mi na najbliższe miesiące pracy. Na szczęście w sklepie dostępne było dużo produktów, dlatego bez problemu dostałam wszystko co chciałam.

Dzisiaj sklep zmienił miejsce położenia, jednak nadal jestem jego stałą bywalczynią. Kosmetyki stamtąd mają świetny wpływ na włosy różnego rodzaju – od prostych i puszących się, po kręcone i przetłuszczające się. Moje klientki z dumą chwalą mój salon nie tylko za wspaniałą usługę, ale również za te właśnie kosmetyki.

Zamknij