kontakt@blueheven.pl

Zawsze lubiłam swój styl ubioru. Przeplatałam to, co najmodniejsze z nieco rockowymi dodatkami. Od kiedy jednak zaczęłam uprawiać więcej sportu i odwiedzać częściej siłownie, moje upodobania względem garderoby nieco się zmieniły. 

Wygodna i rewelacyjna marka

Mass DenimMój starszy brat przez wiele lat przebywał za granicą, kiedy w końcu nas odwiedził nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Zawsze uważałam, że wyjątkowo nie ma on gustu, jeśli chodzi o dobór ubrań, jednak, kiedy go zobaczyłam wyglądał lepiej niż rewelacyjnie. Jego styl ubioru był bardzo sportowy, a jednocześnie za sprawą sprytnie umieszczonych szczegółów dekoracyjnych na ubraniach, znacząco różnił się od tego, co spotykamy przeważnie na ulicy. Mój brat po prostu modnie wyróżniał się spośród wszystkich… modnie ubranych ludzi! Do tego trzeba mieć naprawdę dobry zmysł, aby ubrać się w to, co jest na topie, a jednocześnie nie pozostawać kopią drugiego człowieka, jakiego mijamy w mieście. Ze względu na to, że reprezentował on sportowy styl, czyli taki w jakim ja zaczęłam powoli się odnajdywać, czym prędzej zapytałam brata z jakich firm kompletuje swoje ubrania i czy mają oni również asortyment dla kobiet. Mój brat powiedział mi, że ze względu na swoją wymagającą pracę fizyczną, jaką wykonuje, musiał znaleźć markę, jaka będzie głównie cechować się jak najlepszą jakością materiału, aby uniknąć częstego niszczenia odzieży. Tą marką okazała się firma Mass Denim, więc czym prędzej postanowiłam znaleźć nieco informacji na ich temat. Początkowo obawiałam się, że w naszym kraju nie będzie ona dostępna, jednak szybko znalazłam ich sklep online, który funkcjonował w Polsce! Mało tego w sklepie odnalazłam również ubrania dla kobiet, które idealnie wpasowały się w moje sportowo rockowe upodobania.

Dzięki mojemu bratu odkryłam doskonałą markę produkującą ubrania, jakie pasują zarówno na siłownie, jak i świetnie sprawdzają się w roli ciuchów codziennych. W swojej ofercie zawiera nie tylko dredy, leginsy, czy koszulki, a także skarpetki, czapki , a nawet modne okulary przeciwsłoneczne, czy kurtki na wiosnę i jesień! 

Zamknij