kontakt@blueheven.pl

Szeroki wybór akcesoriów do wyposażenia wnętrz skłania do zmian, modyfikacji i unowocześnień. Jeżeli zapoznamy się z bogatą ofertą sklepów, okaże się jednak, że wybór wcale nie jest taki prosty. Lepiej jednak wybierać z wielu dostępnych rozwiązań niż z wąskiego zakresu możliwości.

Zalety zastosowania karniszy podwójnych

karnisze podwójneWszyscy chcielibyśmy, aby nasze mieszkania prezentowały się wyjątkowo i atrakcyjnie a zarazem stanowiły naszą oazę spokoju. Taki komfort uzyskujemy dzięki zastosowaniu rozwiązań, które cechuje wygoda użytkowania i wysoka funkcjonalność. Kiedy przystępujemy do planowania elementów dekoracyjnych które mają być wkomponowane do wnętrza, szybko okazuje się, że pracy jest znacznie więcej niż początkowo się spodziewaliśmy. Bo przecież trzeba wziąć pod uwagę oświetlenie, tekstylia, wystrój okien oraz rozmaite drobiazgi dekoracyjne. Ważną rolę w ładnym wykończeniu pełnią karnisze. Możemy wybierać spośród różnych rozwiązań – karnisze wykonane z drewna lub metalu, wykończone i urozmaicone na różne sposoby. Dodatkowe możliwości na wdrożenie własnych pomysłów stwarzają karnisze podwójne. Dla wszystkich osób z zacięciem do projektowania jest to nie lada gratka. Dlaczego? Z prostego powodu – karnisze podwójne posiadają dwa osobne drążki, dzięki którym można wyeksponować firanki oraz efektowne zasłony.  Jest to świetna okazja na tworzenie ciekawych zestawień tkanin, wzorów i kolorów. Dzięki takim kreatywnym koncepcjom mieszkanie zyskuje niepowtarzalnego charakteru. 

Elementy dekoracyjne i różnego rodzaju dodatki powodują wrażenie ciepła, przytulności, nadają wnętrzom indywidualny wymiar. Dzięki zastosowaniu karniszy możemy również uzyskać ciekawe efekty aranżacyjne, które będą pięknie współgrały z pozostałym wyposażeniem.

Zamknij