kontakt@blueheven.pl

Nazywam się Jan i jestem szczęśliwym opiekunem dwójki cudownych kotów. Dbam o nie i zapewniam im wszystkie możliwe rozrywki i zabawki. Ostatnio udałem się do sklepu zoologicznego, żeby zobaczyć drapaki dla kotów, ponieważ muszę nabyć ten produkt.

Niezwykłe drapaki dla kota przypominające drzewo

drapaki dla kotaSklep zoologiczny, do którego się wybrałem zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby tak różne drapaki dla kota w ogóle były dostępne. Były tam drapaki dla kota piętrowe, z legowiskami oraz pozycjami widokowymi. Drapak dla kota, który zdecydowałem się kupić był bardzo stabilny i posiadał dwie platformy do spania. Drapak dla kota posiadał ściągane poduszki oraz słupki sizalowe o grubości siedemnastu centymetrów. Były tam również drapaki dla kotów z kojcem i hamakiem, więc miałem dość trudny wybór. Każdy drapak dla kota był bardzo solidnie wykonany i doskonale sprawdzał się nawet dla bardzo grubych kotów. Mój Felek jest dość pulchny, jednak Mela ma normalną wagę. Mimo to zdecydowałem, że drapak dla kota, który kupię będzie na pewno bardzo stabilny. W ofercie sklepu były drapaki dla kota – drzewka z prawdziwego drewna, które posiadały długi pień sizalowy. Niektóre drapaki dla kota mają platformy ze sklejki, ale również są bardzo trwałe i wytrzymałe. Każdy drapak dla kota w tym sklepie posiada gwarancję co jest bardzo przyjazne każdemu klientowi. W ogóle to widziałem tam ogromny drapak dla kota, który miał pięć miejsc do leżenia oraz poduszki, które można zdjąć i wyprać.

 

Są liczne drapaki dla kota, które w dużym stopniu pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w mieszkaniu i widziałem, że klienci się nimi bardzo interesowali. W takim sklepie zawsze mam problem z zakupami, ponieważ jest mnóstwo świetnych produktów a co za tym idzie wybór do najłatwiejszych nie należy.

Zamknij