kontakt@blueheven.pl

Właściciele hosteli lub gospodarstw agroturystycznych dwoją się i troją by przyciągnąć do siebie klientów. Ktoś, kto poszukuje pokoju w hostelu oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że nie są to luksusowe hotele z atrakcjami. Jednakże taka osoba, jako, że ma bardzo duży wybór w ofercie hosteli, zwraca bardzo dużą uwagę na wyposażenie i wygląd hostelu.

Zainwestuj w eleganckie akcesoria

eleganckie akcesoria łazienkoweCena jaką płaci za nocleg w hostelu przeważnie nie jest wysoka i użytkownik hostelu zdaje sobie sprawę z tego, że za taką cenę nie da się urządzić pokoi w luksusowym stylu. Jednakże, warto urządzić pomieszczenia tak by przyciągały one wzrok potencjalnego klienta i wyróżniały się na tle innych dostępnych w danym mieście kwater. Kupowanie nowych mebli i kompletnego wyposażenia jest za drogie i czasochłonne. Do tego, meble są eksploatowane w hotelach bardzo szybko. Dlatego więc warto rozważyć kupno większej ilości akcesoriów by odmienić dane wnętrza. Mogą to być na przykład eleganckie akcesoria łazienkowe, które relatywnie niskim kosztem potrafią zupełnie zmienić odbiór łazienki w oczach turysty – potencjalnego klienta hostelu. Oczywiście łazienka powinna być przede wszystkim czysta i zadbana, jednakże akcesoria z pewnością dodadzą jej odrobiny elegancji i ciekawego wyglądu. Wystarczy chociażby kupić zasłony prysznicowe o nowoczesnym wyglądzie czy wymienić pojemniki na mydła i wieszaki na ręczniki. Zmiana nawet takich drobnych akcentów pozytywnie wpłynie na wizerunek całego hostelu.

Wielu właścicielom hosteli czy gospodarstw agroturystycznych wydaje się, że renowacja pomieszczeń jest droga. Tymczasem wystarczy dobrze to przemyśleć i zakupić ładne akcesoria, które sprawią, że pomieszczenia przy niewielkim wysiłku uzyskają zupełnie nowy wygląd. 

Zamknij