kontakt@blueheven.pl

Bycie filmowcem na ślubach to wcale nie jest taka łatwa rzecz. Pewnie wielu z was dobrze wie, lub się domyśla, jak wygląda praca jako filmowiec i kamerzysta, jednak na pewno nie wiecie, jak wygląda praca od kuchni. Dlatego zamierzam wam teraz dokładnie opowiedzieć, co potrzebujecie na podjęcie waszego pierwszego zlecenia.

Dobrej jakości film ze ślubu

wideofilmowanie kielceNie zamierzam wam mówić o sprzęcie, że im lepszy, tym na pewno jako kamerzysta na ślub będziecie o wiele bardziej interesujący dla klienta. Jednak oprócz sprzętu niezwykle ważne są też umiejętności, których to można się wyuczyć. Kamerzysta na ślub to bardzo ważna osoba na takim wydarzeniu, dlatego trzeba przede wszystkim dobrze znać się na rzeczy, a na pewno będziecie rozpoznawalni i za każdym razem, kiedy jakaś para młoda będzie zainteresowana zdjęciami, to na pewno zgłosi się bezpośrednio do was. Osoba realizująca wideofilmowanie kielce to codzienność, stąd też rynek może wydawać się wam na pierwszy rzut oka delikatnie przepełniony. Nie ma jednak z tym żadnego problemu, gdyż zleceń na filmowanie również jest dość sporo i faktycznie jest w czym wybierać. Jednak jako kamerzysta na ślub polecam wam na samym początku brać jakieś małe zlecenia, które na pewno nauczą was odpowiedniego przygotowania oraz podejścia do wykonywanych zdjęć. Każda para młoda, czy też klient będzie wymagał od was odpowiedniego przerobienia zdjęć i trochę ich podrasowania w programach graficznych, więc jako kamerzysta z doświadczeniem również będziecie musieli to zagwarantować.

Wszystko jednak przychodzi z czasem i na pewno będziecie po paru realizacjach w stanie powiedzieć, czy jesteście gotowi na przyjmowanie bardziej angażujących zleceń, czy może jeszcze musicie się jako kamerzysta nieco podszkolić. Warto również stale inwestować w profesjonalny sprzęt do zdjęć.

Zamknij