kontakt@blueheven.pl

Centrum naszego miasteczka nabiera nowego charakteru. Po latach, w których rynek świecił pustkami, dziś na nowo wraca tam życie. Wszystko dlatego, że odremontowano stare kamienice i oddano je pod wynajem. Powstały w nich liczne sklepy i kawiarnie, a budynki przybrały na tyle atrakcyjny wygląd, że rynek stał się klimatycznym miejscem odpoczynku i zakupów. 

Magiczny sklep z firanami

firanki sklepPomyśleć, że jeszcze niedawno rynek naszego miasteczka bardziej przypominał ruiny, niż zabytkową atrakcję turystyczną. Wszystko zmieniło się od kiedy kilku inwestorów postanowiło odrestaurować kamienice i tchnąć  w nie nowe życie. Udało się to w pełni i teraz stare miasto przeżywa nową młodość. Jednym z chętniej odwiedzanych miejsc jest oferujący różne firanki sklep, stworzony na modłę historycznych kramów. Jego wnętrze jest eleganckie, ale stylizowane na stare. Klimatu dodaje ciemne, piękne zdobione drewno. A firany tworzą zmysłowe labirynty, przenoszące nas w zupełnie inny świat. Dodatkowym efektem jest delikatny zapach kadzidła, unoszący się w sklepie. Miejsce to odwiedza mnóstwo mieszkańców miasta, ale też turystów. Praktycznie nikt nie wychodzi stąd z pustymi rękoma. Firany zachwycają bowiem niepowtarzalnym kunsztem wykonania. Plusem jest to, że jest ogromny rozstrzał cenowy. Praktycznie każdy znajdzie tu coś na swoją kieszenie i będzie w pełni zadowolony z zakupu. Właściciel traktuje każdego klienta na równi. Obsługa zaś jest iście królewska. Tak, że aż chce się tutaj wracać. 

Niewiele jest sklepów w dzisiejszych czasach, które przyciągają swoim wyjątkowym klimatem i obsługą. Jednym z takich miejsc jest sklep z firankami, mieszczący się w nowo wyremontowanej kamienicy w centrum naszego miasteczka. Codziennie odwiedzają go dziesiątki zadowolonych klientów. 

Zamknij