kontakt@blueheven.pl

Brodę noszę od około sześciu lat. W młodości uważałem ten trend aż mało krzykliwy, a przede wszystkim niehigieniczny. Bo jak przecież kilku lub kilkunasto-centymetrowe owłosienie ma zachowywać się i wyglądać jak krótka, kontrolowana fryzura. Całe szczęście przemogłem się przez te obawy i zapuściłem brodę.

Produkty uppercut na ratunek

uppercut deluxeNa początku było łatwo. Krótki zarost z kilku dni nie sprawiał większych problemów, niż nieco mało wygodne drapanie. Po kolejnych kilku dniach, swędzenie zrobiło się trochę bardziej uciążliwe i szukałem każdego możliwego sposobu, aby drapać się bardziej efektywnie. Jeden z bardziej doświadczonych w brodzie kolegów doradził mi, abym zaczął stosować specjalną odżywkę firmy uppercut deluxe, która nawilża zarost i przynosi ulgę swędzącej skórze. Produkt na tyle mi się spodobał, że marce przyjrzałem się bliżej. Firma uppercut deluxe specjalizuje się w produktach do kompleksowego dbania o brodę. Wraz z kolejnymi tygodniami, broda zaczęła nabierać kształt, który trzeba było regulować. Pomogły mi w tym narzędzia zakupione od tego samego producenta. Specjalne nożyczki czy grzebienie, pozwalały na precyzyjne przycinanie brody. Za pierwszym razem miałem spore obawy co do rezultatu, więc wybrałem się barber shopu, znajdującego się w mieście. Tam uzyskałem cenne porady, jak w sytuacjach awaryjnych (na przykład po zbyt dobrze przespanej nocy) doprowadzić brodę do porządnego wyglądu. Niestety granicę między niechlujstwem o dobrą prezencją brody, łatwo jest przekroczyć, dlatego należy zawsze mieć w domu odpowiednie produkty, takie jak wosk czy szczotkę do brody.

Po tych sześciu latach mogę śmiało powiedzieć, że był to dobry wybór i obecnie nie wiem, czy ktokolwiek byłby w stanie mnie namówić na ścięcie brody. A nawet jeżeli miało by się to stać, to firma uppercut deluxe produkuje niesamowite brzytwy

Zamknij