kontakt@blueheven.pl

Jako hydraulik wiedziałem, że muszę się rozwijać. Miałem coraz więcej zleceń i pracy. Oczywiście nie narzekałem z tego powodu, ponieważ to wszystko było dla mnie na prawdę świetnym wyzwaniem i powodem do samorealizacji. Ostatnio odwiedziłem sklep z różnymi artykułami.

Uszczelka musiała być bardzo wytrzymała 

Uszczelki płaskieJako fachowiec zawsze musiałem mieć przy sobie potrzebne elementy do napraw, które prowadziłem. Podczas awarii musiałem działać szybko i nie wyobrażałem sobie opuszczania stanowiska w celu zrobienia zakupów. Jako pogotowie hydrauliczne musiałem mieć wszystko pod ręką, ponieważ liczył się czas. Odwiedzając swój ulubiony sklep miałem całą listę przydatnych mi rzeczy. Na pierwszym miejscu znalazły się wszelkiego rodzaju uszczelki płaskie, które były chyba przeze mnie najbardziej poszukiwanym przedmiotem i najczęściej używanym. Oczywiście nie wszędzie mogłem kupić poszukiwane przeze mnie produkty, ponieważ nie każdy sklep oferował jakość uszczelek. Ja jako hydraulik zawsze znajdowałem te najbardziej solidne rozwiązania chcąc jak najlepiej spełniać swoje obowiązki. Uszczelka w zawodzie hydraulika była bardzo ważna, ponieważ źle zamontowana lub ta stworzona z gorszej jakości materiału nie spełniała swojej roli i woda szybko przeciekała. Moje uszczelki cechowała na prawdę duża wytrzymałość na zmianę ciśnienia dlatego nie bałem się ich montować u klientów. Jednak takie produkty bywały bardzo rzadkie, a ja musiałem długi szukać zanim znalazłem najbardziej odpowiadający mi sklep z takimi przedmiotami. Oczywiście ich cena nie była wysoka.

Trzeba było pamiętać, że mamy do czynienia z małymi przedmiotami, które nie obciążają znacząco portfela. Na tych zakupach zaopatrzyłem się w wiele przydatnych rzeczy i wiedziałem, że na pewno przydadzą mi się w przyszłości. 

Zamknij