kontakt@blueheven.pl

U nas w domu to od dawna wszystko było tak samo. Te same ściany, ta sama stara ławka, której przydałaby się druga młodość. Postanowiłam zmobilizować moją rodzinę do zmian, zwłaszcza, że zbliżały się ciepłe dni, i były to bardzo korzystne dni na jakiekolwiek przemiany przy domu.

Gabiony bardzo mi się spodobały

gabiony cennikJa tym razem stawiałam na najlepsze gabiony cennik, które bardzo mi się spodobały w pewnej gazetce budowlanej. Oszczędziłam sobie jakąś sumę, i postanowiłam przeznaczyć ją na ogrodzenie gabionowe właśnie, które na pewno nada naszemu ogrodowi powiewu świeżości. Powiedziałam wszystkim o moich planach i musieli mi pomagać. Każdy miał swoje zadanie. Brat- kierunek hurtownia, by zrobił kosztorys tej usługi. Trzeba się było w tym dokładnie zorientować, i zobaczyć też co oferuje producent, aby później nie było niespodzianek.Tata miał się zastanowić, co zrobić z różnymi szpargałami, które walały się w ogrodzie bez celu. Mama miała tylko się przyglądać i w razie czego zaakceptować, czy cennik jej pasuje, czy też nie. Jak nie, to szukalibyśmy dalej. Na szczęście jak brat wrócił, to okazało się, że nie jest tak źle. Można się na to pisać, bo cena wysoka nie była, i jeszcze tyle miałam odłożone w swojej śwince skarbonce, której nie otwierałam chyba od dwóch lat. Trzeba będzie ją rozbić. Jak już to zrobiłam, i przeliczyłam pieniądze, to okazało się, że i na kosze gabionowe nam starczy. Bardzo się ucieszyłam, bo tak dawno nie mieliśmy żadnej zmiany, że jak teraz ruszymy z kopyta, to nasz ogród już całkiem inaczej będzie wyglądał. Tata bardzo się tym przejął i od kilku dni układał swoje rzeczy, i segregował, co mu się jeszcze przyda, a co można wyrzucić.

Nazbierały się całkiem spore reklamówki z rzeczami do wyrzucenia. I bardzo dobrze, bo po co to trzymać, skoro i tak się nie używa, a większość rzeczy była już zepsuta. Jestem bardzo ciekawa, jak to wszystko będzie wyglądało, jak już skończymy. Oby się udało bez żadnych przeszkód.

Zamknij