kontakt@blueheven.pl

Tata był zawsze wytrawnym rolnikiem, nauczył mnie wszystkiego co potrafił. Sam postanowiłem jego wiedzę rozwinąć o nową technologię, pokazać chciałem mu jak można zmodernizować hodowle za pomocą odpowiednich narzędzi. Dlatego zabrałem go na targi.

Tata zobaczył wszystkie polecane wozy paszowe

polecane wozy paszoweNa targach rolniczych było bardzo wielu dostawców, dzięki czemu można było nie tylko porównać oferty konkurencyjnych firm, ale też dowiedzieć się bardzo wielu informacji na ważne tematy. Na targach odbywały się także wykłady naukowe mówiące o pozytywnych zmianach w prawie dla hodowców trzody chlewnej. Po części naukowej poszliśmy oglądać sprzęty i urządzenia. Pokazałem tacie polecane wozy paszowe, bo wcześniej już planowałem zakup takich do nas do firmy. Tata stwierdził, że na tak małą ilość krów i świń, to takie sprzęty będą zbędne. Pokazałem mu, że właśnie dzięki takiej inwestycji będziemy mogli spokojnie powiększyć hodowle, co nam przyniesie tylko zyski. Wszystkie polecane wozy paszowe, które wcześniej znalazłem na stronach internetowych były wystawione na widok, dzięki temu można było dotknąć, porozmawiać ze specjalistami, dopytać się o ich możliwości już u źródła. Tata powoli zaczął się przekonywać do tych nowości technicznych. Stwierdził, że sam jeden taki wóz paszowy kupi. Jeżeli się przyjmie w firmie, to faktycznie wybudujemy drugą oborę i będziemy mogli robić ekspansję produktów na terenie powiatu. Po zakupie urządzenia stwierdził, że podniesie ono prestiż naszego gospodarstwa rolniczego.

Muszę wam przyznać, że uważałem tatę za bardzo konserwatywnego przedsiębiorce. Rolnictwo w naszej rodzinie było przekazywane z syna na ojca, od co najmniej dziesięciu pokoleń. Mi zależy na tym, aby zmodernizować tę branżę i iść do przodu.

Zamknij