kontakt@blueheven.pl

Kiedy nasze dziecko wybiera się na kilkudniową wycieczkę szkolną, czy nawet zieloną szkołę rodzice z jednej strony cieszą się na myśl o przygodach, jakie doświadczy ich pociecha, zaś z drugiej strony zastanawiają się, jak wyposażyć swoje dziecko. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jest kupno specjalnego plecaka.

Doskonały plecak turystyczny dla dziecka

Plecaki turystyczne dziecięceMoja sześcioletnia córka wybierała się w tym roku na pierwsze kolonie w życiu organizowane przez zespół harcerski w naszym mieście. Bardzo cieszyła się na tak długi wyjazd, jednak ja miałam obawy co do niego. Nie wiedziałam bowiem w co spakować swoje dziecko, aby nie musiało taszczyć ze sobą zbyt wielu plecaków, czy tez toreb podróżnych. Chciałam znaleźć jedną, a porządną, która pomieści wszystko to, co niezbędne do takiej wyprawy. Szukając w swoim mieście odpowiedniego sklepu, trafiłam wreszcie na sklep, który oferował plecaki turystyczne dziecięce. Od razu po wejściu do sklepu zauważyłam przepiękne turystyczne plecaki dla małych podróżników, które nie tylko były kolorowe, ale także od razu było widać, że są doskonałej jakości. Zdecydowałam się kupić swojej córce różowy plecak pewnej firmy z jakiej posiadałam swoją własną torbę podróżną, która nie zawiodła mnie od lat. Plecak zawierał jedną, większą komorę ściąganą specjalnym sznurkiem, a także kilka mniejszych i większych kieszonek, a wszystkie zabezpieczone łatwymi w użyciu klamerkami. Tył plecaka był usztywniony specjalną pianką, a szelki zostały wykonane z materiału, jaki nie podrażnia naszego dziecka, a także posiadały możliwość dodatkowego zapięcia ich od przodu na wysokości klatki piersiowej. Co bardzo ułatwia noszenie plecaka.

Plecak, jaki zakupiłam córce okazał się być zarówno doskonałej jakości, jak i niezwykle pakowny. Zmieściłam w nim wszystko, co niezbędne, a także i dodatkowe rzeczy, jak ulubiony miś córki, czy poduszka, a mimo to, pozostało jeszcze nieco wolnego miejsca. Plecak posiadał także specjalną kieszeń zawierającą etykietę w której można było zamieścić dane dziecka, a także numer kontaktowy. 

Zamknij