kontakt@blueheven.pl

Jaką drukarkę wybrać do firmy? To pytanie do dzisiejszego zastanowienia się. Możemy wyróżnić wiele rodzajów drukarek. Mogą to być drukarki laserowe, atramentowe lub igłowe. Jeżeli prowadzimy firmę warto postawić na drukarki laserowe. I tutaj nasuwa się kolejne pytanie.

Tonery do drukarek ważne jak drukarka

tonery do drukarek OKIJakiej firmy ma to być drukarka? Od lat najlepszą marką wśród drukarek laserowych są drukarki producenta ze Stanów Zjednoczonych. Kupując drukarkę od tego producenta mamy świadomość, że zawsze dostaniemy solidne tonery do drukarek OKI. Czy to będą drukarki czy duże urządzenia wielofunkcyjne. Przy zakupie drukarki musi wziąć pod uwagę to czy chcielibyśmy aby wydruki były tylko czarno białe, czy też w kolorze. Trzeba zorientować się również czy do danej drukarki dostaniemy chociażby toner do drukarki laserowej w zamienniku. Należy sprawdzić też parametry drukarki. Na przykład szybkość drukowania. Jeżeli pragniemy zakupić drukarkę do do firmy to na pewno będzie z niej korzystać więcej osób aniżeli jedna. Dlatego warto sprawdzić czy jest możliwość w danym modelu druku poprzez Wi-Fi. Jeżeli zakupimy model, w którym nie ma takiej możliwość to każdy kto będzie chciał zrobić wydruk będzie musiał podpiąć kabel do USB. Oczywiście, a może i przede wszystkim ważna czy też najważniejsza jest cena.

Nie wybierajmy jednak najtańszej drukarki, ale też nie najdroższą. Przed zakupem zapoznajmy się z cenami różnych modeli, które mają zbliżone czy nawet takie same parametry. Zwróćmy też uwagę na to, że w każdym sklepie cena danego urządzenia może się znacznie różnić.

Zamknij