kontakt@blueheven.pl

Hotele to bardzo specyficzne miejsca – wszystko musi być w nich dopięte na ostatni guzik. Czym więcej gwiazdek, tym cały personel musi się bardziej starać, by wszystko było na jak najwyższym poziomie. Klienci lubią widzieć, że się o nich zabiega.

Jak zatem dobrać telewizory do porządnego hotelu?

telewizory hoteloweNie ma sensu się przesadnie spinać o telewizory. Należy bardzo trzeźwo ocenić sytuację i postarać się znaleźć środek pomiędzy jakością i wygodą gości, a kosztami, jakie przyjdzie nam ponieść. Prawda jest taka, że w przypadku stu pokojowego obiektu, każdy wydatek mnożony przez sto będzie wydawał się duży. Wówczas oszczędzenie nawet paru złotych na jednym telewizorze może dać nam ogromne oszczędności w ostatecznym rozrachunku. Trzeba sprawdzić jak duży musi być telewizor, by goście mogli na spokojnie oglądać na nim filmy z łóżka, sprawdzić którzy producenci słyną z jakości wykonania (raczej nie będzie nas stać na regularne naprawianie setki telewizorów), oraz wysłać im zapytania o oferty. Oczywiście nie możemy spodziewać się nie wiadomo jakich zniżek, ale przy każdym większym zamówieniu na pewno uda się zdobyć jakiś rabat na telewizory hotelowe. W końcu każdy oddział firmy chciałby sprzedać dodatkowe sto sztuk swojego nietaniego produktu. Trzeba też oczywiście przemyśleć każde za i przeciw mówiące o telewizorach różnych firm – to jednorazowa inwestycja, którą ciężko będzie później cofnąć, gdy nam się odwidzi. Warto jest się skontaktować ze specjalistą w tej dziedzinie by pomógł nam określić rodzaj telewizora, który najbardziej nada się w naszym obiekcie hotelarskim.

W hotelu, w którym kiedyś pracowałem były tylko i wyłącznie markowe telewizory. Prezes stwierdził, że woli wydać nieco więcej pieniędzy za sprawdzony towar, niż oszczędzać, a później żałować.

Zamknij