kontakt@blueheven.pl

Na naszym rynku wyróżniamy bardzo wiele typów biustonoszy, a każdy z nich dopasowany jest zarówno względem okoliczności, jak np: do wieczorowych kreacji, na co dzień, czy też na siłownie. Czy jest jednak biustonosz, który nadaje się na każdą okazję i pasuje dla każdego rozmiaru piersi? Okazuje się, że tak!

Dlaczego warto kupić biustonosz usztywniany

biustonosze usztywniane dla pańNajwiększą popularnością od bardzo wielu lat cieszy się jeden i konkretny rodzaj stanika. Głównie ze względu na jego wygodę w noszeniu, oraz to, że pasuje do każdego rodzaju kreacji, a nasze piersi zawsze rewelacyjnie się w nim prezentują niezależnie od tego, czy posiadamy małą, czy dużą miseczkę. Biustonosze usztywniane dla pań, mają najwięcej zalet, którym warto przyjrzeć się z bliska. Miseczki takich biustonoszy są uszyte najczęściej z kilku warstw miękkiego, „oddychającego” i przyjemnego w dotyku materiału. To zapewnia im twardość i nadaje naszym piersiom przepiękny i pełny kształt. Miseczki mogą być szyte z trzech części, albo też wykonane z piankowego materiału, całkowicie gładkiego i nie odznaczającego się pod nawet najcieńszymi ubraniami. Najważniejszym zadaniem takich biustonoszy jest nie tylko zakrycie piersi, ale przede wszystkim danie im dobrego oparcia, oraz ich ustabilizowanie. Tego typu biustonosz nie deformuje i nie podrażnia naszych piersi, a pozwala nam na wygodę każdego dnia. W przypadku mniejszych rozmiarów tego typu staniki doskonale się sprawują, ponieważ nadając krągły kształt piersiom jednocześnie optycznie je powiększają.

Natomiast w przypadku obfitego biustu stanik pozwala odpocząć plecom od ciężaru naszego biustu, a jednocześnie dba o to, aby utrzymywać go w ryzach bez względu na jego wagę. Jest to szczególnie ważna kwestia w przypadku kobiet z większymi piersiami, bowiem unikamy w ten sposób bólu pleców, oraz innych przykrych efektów ubocznych, jakie niesie ze sobą duży rozmiar.

Zamknij