kontakt@blueheven.pl

 

Kiedy wybrałam już studia to musiałam załatwić sobie jakiś lokal mieszkalny. Akademik nie wchodził w grę, ponieważ potrzebuję spokoju do nauki a inaczej się nie potrafię skupić. Mama zadzwoniła do babci, żeby dopytać czy mogę z nią na ten czas mieszkać.

Sypianie na twardym materacu piankowym

tani materac piankowy twardyBabcia chętnie się zgodziła i nawet wyremontowała dla mnie jeden z pokoi, ażeby dobrze mi się tam mieszkało. Dzwoniła do mamy, żeby powiedzieć jej, że ma nowe łóżko i udało jej się kupić bardzo tani materac piankowy twardy dla mnie. Babcia to jednak mnie zna i wie jak lubię spać na wygodnym posłaniu. Byłam pewna, że u babci będzie mi na pewno dobrze. Pojechałam do niej w weekend. Od poniedziałku zaczynam zajęcia a chciałam mieć czas na rozpakowanie. Byłam zmęczona po podróży i zaraz po obiedzie położyłam się na małą drzemkę. Nie wiem gdzie babcia dorwała ten tani materac piankowy twardy, ale jest on szalenie wygodny. Spało mi się u niej o wiele lepiej niż na swoim łóżku. Drzemka oczywiście przerodziła się w kilkugodzinny sen. Babcia obudziła mnie po dziewiętnastej, ponieważ chciała, żebym zjadła kolację. Od razu jej powiedziałam, że wyjątkowo dobrze spało mi się na tym łóżku, ponieważ materac jest świetny. Babcia pochwaliła mi się, że mąż jej sąsiadki pracuje w firmie z materacami i załatwił jej ten materac w cenie hurtowej. Kiedy wrócę do domu to powiem mamie, żeby kupiła taki sam materac, bo jest on o niebo wygodniejszy od tych, które mamy w domu. Wieczór był bardzo przyjemny i dużo z babcią rozmawiałam.

Studia mi się podobają i poznałam wiele ciekawych osób. Dzięki temu, że u babci mam spokój i się wysypiam porządnie to osiągam bardzo dobre wyniki nauczania. Mam spore szanse dostać się na staż, o który ubiega prawie każdy student.

 

Zamknij