kontakt@blueheven.pl

Potrzebowałam wizytówek. Jestem kosmetyczką i od jakiegoś czasu prowadzę swój mały zakład kosmetyczny. Do tej pory pracowałam u koleżanki, która prowadziła salon kosmetyczny z mamą. Postanowiłam jednak bardziej zainwestować w siebie i zdecydowałam się na pracę u siebie w salonie. 

Zamówiłam wizytówki przez internet

drukarnia internetowa wizytówkiŻeby otworzyć swój zakład kosmetyczny musiałam się liczyć ze sporymi wydatkami. Nie do końca chyba byłam na to przygotowana. Jednak wiele moich klientem do mnie przychodziło i dzięki temu miałam pieniążki na bieżące wydatki. Zależało mi także na tym, żeby mój zakład był chętnie wybierany przez nowych klientów a do tego potrzebna mi była reklama a także wizytówki. Zamieściłam reklamę w radio i w lokalnej prasie. Pomogło mi to w uzyskaniu nowych klientek. Znalazłam także drukarnię, która przygotowała dla mnie piękne wizytówki w niskiej cenie. Drukarnia internetowa wizytówki przygotowała dla mnie w krótkim czasie. Pięknie się one prezentowały. Znajdowały się na nich tylko najważniejsze informacje. Zależało mi na adresie, numerze telefonu a także godzinach w jakich zakład był otwarty. Bardzo dobrze mi się współpracowało z firmą, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Wizytówki dotarły do mnie w pięknym opakowaniu. Zamówiłam dosyć sporą ilość bo dzięki temu nie musiałam ponosić dodatkowych kosztów związanych z dostawą. Moje klienci były zachwycone wizytówkami. Nie były one dużo i spokojnie mieściły się w portfelu. Każda klienta, która posiadała moją wizytówkę w trakcie różnych zabiegów mogła liczyć na zniżki i promocje. 

Mój zakład kosmetyczny dzięki inwestycji w wizytówki i reklamę w radio i w prasie bardzo dobrze się rozwijał. Miałam sporo klientek na różne zabiegi. Bardzo dobrze się czułam w swojej pracy i cieszyłam się, że znalazłam w sobie tyle siły żeby zawalczyć o swoją przyszłość. 

Zamknij