kontakt@blueheven.pl

Angielski w naszej firmie to podstawa komunikacji nie tylko z klientami, ale również pozostałymi partnerami biznesowymi, a z racji tego, że coraz więcej zleceń obsługujemy właśnie w języku angielskim potrzebowaliśmy odpowiednio przeszkolić naszą kadrę pracowników.

Podszkolenie pracowników w języku angielskim

podstawowy angielski dla firm w Bydgoszczy

Dostałem więc zadanie od szefa, aby znaleźć biuro oraz placówkę edukacyjną, która świadczy tego rodzaju usługi, jednakże w naszym przypadku w grę wchodziły albo godziny poranne, albo późno popołudniowe oraz korepetycje, które odbywałyby się u nas na miejscu w przedsiębiorstwie. Mając na uwadze te wszystkie czynniki na rynku wyłoniło się nam parę firm, które są polecane wśród innych kursantów, ale także przedsiębiorców. Mój szef zapytał, czy znam konkretną firmę pochodzącą z Bydgoszczy i wymienił mi jej nazwę. Słyszał wiele pozytywnych opinii zwłaszcza o osobach, które przeprowadzają takie kursy. Kursy językowe oraz podstawowy angielski dla firm w Bydgoszczy przydały się nie tylko naszym pracownikom zatrudnionym na najniższych szczeblach, ale także dopasowaliśmy zajęcia razem z firmą szkoleniową dla osób na szczeblu menadżerskim. Dzięki temu właśnie w jednej firmie mogliśmy zrealizować wszystkie nasze potrzeby i nie musieliśmy szukać kilku firm, które np. będą odpowiedzialne za wykładanie angielskiego na konkretnym poziom. Język angielski jest na świecie na tyle popularny, że nasi pracownicy posiadali już podstawową wiedzę w zakresie jego wykorzystywania, jednakże nadal takie kilka lekcji w ciągu tygodnia na pewno im nie zaszkodzi, a jedynie może pomóc posługiwać się językiem angielskim w codziennej komunikacji z naszymi klientami.

Zajęcia z języka angielskiego odbywały się dokładnie wtedy, kiedy chcieliśmy i osoba przeprowadzająca takie kursy była bardzo terminowa i rzetelna, prowadząc bardzo dokładnie materiały lekcyjne wcześniej przygotowywane.

Zamknij