kontakt@blueheven.pl

Dostałam bardzo poważne zadanie do wykonania i starałam się, żeby wykonać je najlepiej jak się da. Otwarcie centrum handlowego miało mieć miejsce w ten weekend i nie miałam za dużo czasu na kombinowanie. Wiedziałam, że i tak dam radę.

Każdemu klientowi odpowiada torba, która jest papierowa

torby papierowe katowiceDla każdego z naszych klientów miał być przygotowany jakiś gadżet reklamowy. Balony nie wchodziły w grę, bo nie miałam czasu na złożenie zlecenia. To nie był problem, ponieważ wpadł mi do głowy doskonały pomysł! Uznałam, że każdy klient, który przyjedzie do galerii, dostanie na wejściu torbę papierową, która będzie mu pomocna podczas robienia zakupów. Znam producenta, który wykonuje solidne torby papierowe katowice i to z nim postanowiłam podjąć współpracę. Wiem, że wszystkie torby zostaną nam dostarczone na czas. Prezesowi mój pomysł bardzo się spodobał i uznał, że to bardzo trafione. Wcześniej nigdy nie rozdawaliśmy toreb z papieru, ale dzięki tej akcji wypromujemy siebie jako firmę dbającą o środowisko. Ekologia jest bardzo ważna dla naszych  mieszkańców i jak zobaczą takie torby papierowe katowice to na pewno chętnie będą do nas przychodzić. No to po raz kolejny zabłysnęłam przed prezesem co było mi bardzo na rękę, ponieważ niebawem miał się zwolnić etat, który mnie bardzo interesuje. Dzięki temu mam szansę przejąć wyższe stanowisko. Otwarcie w galerii przebiegło tak jak planowaliśmy. Wszystkie eleganckie torby od producenta dotarły przed czasem i hostessy były w pełni przygotowane do promocji.

Po tak udanej akcji prezes zlecił mi wiele ważniejszych projektów. Przyjął moją kandydaturę na stanowisko, które tak bardzo mnie interesowało. Teraz pełnię funkcję dyrektora i jestem z siebie bardzo dumna. A wszystko dzięki torbom z papieru.

Zamknij