kontakt@blueheven.pl

Moja dobra koleżanka jest fotografem. Jest to moja koleżanka, z którą byłyśmy razem na roku na studiach. Po studiach koleżanka wyjechała za granicę. Myślałam, że już tam zostanie.

Fotograf ślubny jest poszukiwany

fotograf ślubny Jednak po paru latach wróciła do Wrocławia z nowymi pomysłami. Kupiła sobie za granicą naprawdę dobry aparat i stwierdziła, że chce zajmować się tym zawodowo. Oczywiście jest to bardzo dobry pomysł. Koleżanka jak się okazało potrafi roić naprawdę świetne zdjęcia. Pierwszy raz mogłam zobaczyć jej zdjęcia po ślubie koleżanki, na którym to właśni robiła zdjęcia. Zdjęcia z tego co widziałam wyszły naprawdę świetnie. Nie spodziewałabym się nawet po koleżance, że ma taki talent. Teraz koleżanka we Wrocławiu ma już swoje profesjonalne studio fotograficzne i idzie jej naprawdę dobrze. Jako fotograf ślubny ma naprawdę zarezerwowane praktycznie wszystkie weekendy w roku. Jednak jak twierdzi robi teraz to co lubi. I przede wszystkim ma satysfakcję z tej właśnie pracy. Myślę, że jej zdjęcia ślubne są na tyle charakterystyczne, że ja jestem w stanie je rozpoznać nawet wtedy gdy pokaże mi jej osoba, której nie znam. Ta fotografia ślubna jest po prostu inna. Koleżanka stara się zawsze żeby jej zdjęcia oddawały prawdziwe emocje i żeby nie były w żadnym bądź razie pozowane. Jedyne czego nie robi to tak zwanych właśnie pozowanych zdjęć. Pewnie dlatego też zdjęcia jej autorstwa wychodzą tak dobrze bo są po prostu autentyczne a to jest naprawdę ważne w tym zawodzie. Oczywiście wielu jest fotografów, którzy robią zdjęcia typowo ustawiane. Jednak mi się one osobiście nie podobają. Ja lubię te emocje, które widać na jej zdjęciach.

Koleżanka od niedawna robi też zdjęcia małym dzieciom. I one także są naprawdę wyjątkowe. Takie zdjęcia dzieci to naprawdę wspaniała pamiątka.

Zobacz www.sacalobra.pl

Zamknij