kontakt@blueheven.pl

Moja koleżanka, z którą chodziłam do podstawówki od kiedy tylko pamiętam chciała zajmować się końmi gdy dorośnie. Wiadomo, że marzenia dzieci najczęściej nie mają wiele wspólnego z tym jak potoczy się ich dorosłe życie. Jednak w jej przypadku było całkiem inaczej.

Pasja do jeździectwa

akcesoria jeździeckieKoleżanka praktycznie przez cały okres gdy dorastała a potem już przez ten czas gdy poszła na studia i zaczęła swoją pierwszą pracę robiła wszystko by cały czas mieć kontakt z końmi. Koleżanka zawsze bardzo dobrze się uczyła i była naprawdę dobra z przedmiotów ścisłych. Dlatego też skończyła naprawdę dobry kierunek studiów. Ten kierunek zapewnił jej potem naprawdę dobrą pracę. Koleżanka pracowała a jednak cały czas myślała co zrobić by w końcu móc spełnić swoje marzenie. Zaczęła na początek odkładać pieniądze. Gdy odłożyła już ich sporą kwotę to kupiła kawałek ziemi na wsi. Ziemię tę naprawdę świetnie zagospodarowała i zrobiła tam raj na ziemi dla koni. Na początek kupiła dwa konie i tak naprawdę uratowała im życie. Koleżanka świetnie jeździła konno dlatego też miała wszystkie akcesoria jeździeckie i nie musiała kupować niczego więcej. Z tego co mi mówiła musiała kupić sobie tylko bryczesy damskie bo te co miała po postu były już takie stare, że nie chciała na nich jeździć. Koleżanka jednocześnie pracowała i zajmowała się konikami. Te konie miały naprawdę u niej dobrze. A pracodawca zgodził się by częściowo swoją pracę robiła zdalnie. Dzięki temu miała więcej czasu dla koni. Z czasem powiększała ilość koni.

W tym momencie ma pięć koników i myślę, że na tej ilości jednak nie poprzestanie. Teraz nawet udziela lekcji jeździectwa bo zrobiła sobie nawet dodatkowe uprawnienia. Myślę, że z czasem całkiem rzuci swoją pracę na rzecz koni. Bo myślę, że niedługo zacznie na nich zarabiać.

Czytaj więcej na: http://www.stajniasklep.pl

Zamknij