kontakt@blueheven.pl

Dzisiaj muszę podziękować naszemu panu, który został zatrudniony do składania krzesełek. Pani dyrektor zamówiła nowe mebelki do naszego przedszkola. Kupiła krzesła i stoliki. Wszystkie pochodzą od lokalnego producenta. Są dobrej jakości a ich cena była przystępna.

Dzieciom spodobały się nowe krzesełka

wytrzymałe krzesło przedszkolnePani dyrektor zdecydowała się na zakup krzesełek i stolików bo nasze były już dosyć stare i trochę zniszczone. Nasze przedszkole ma dobra opinię i zależało nam żeby mebelki były nowe. Udało się wynegocjować dobra cenę i zatrudniliśmy pana, który sprawnie składał wszystkie zamówione mebelki. Wytrzymałe krzesło przedszkolne wyglądało jeszcze lepiej na żywo kiedy zostało złożone. Wszystkie krzesełka są kolorowe. W salach będzie bardzo kolorowo i na pewno dzieci je polubią. Krzesełka są wygodne i posiadają wszystkie certyfikaty. Każde dziecko będzie miało swoje krzesełko przy którym będzie siadać w trakcie jedzenia czy wykonywania jakiś prac. Z tyłu przykleimy imię dziecka i wówczas nie będzie żadnego zamieszania wśród dzieci. Pan, który składał dla nas wszystkie mebelki powiedział, że te krzesełka są na prawdę bardzo wytrzymałe. Podpytał nawet pani dyrektor gdzie ona zamawiała te krzesełka żeby zamówić takie same dla swoich wnuków. Ma trójkę wnuków a niedługo zbliża się dzień dziecka i na pewno spodobałyby im się takie kolorowe krzesła. Wytrzymałe krzesło przedszkolne jest solidnie wykonane i bardzo łatwo się je składa.

Podziękowaliśmy naszemu pomocnikowi za pomoc. Pan Józef wszystkie stoły i krzesełka poukładał nam według naszych rysunków. W salach musi być na wszystko miejsce żeby dzieci mogły się także bezpiecznie bawić w trakcie przerw pomiędzy jedzeniem a wykonywaniem jakiś prac plastycznych. Rodzicom także spodobały się zmiany w naszym przedszkolu.

Zamknij