kontakt@blueheven.pl

Każda, albo prawie każda, kobieta marzy o wyjątkowym ślubie. Jest on planowany często długimi latami z najdrobniejszymi szczegółami. I u mnie nie było inaczej. Mój ślub i wesele były zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach; od dawna miałam wynajęta salę, muzyków, to co będziemy jeść, a nawet na czym będziemy siedzieć.

Czy warto wynajmować specjalne krzesełka na wesela?

krzesła chiavari wynajemMój mąż nie dowierzał, że chcę wynająć specjalne krzesełka na naszą uroczystość. Ja z kolei nie dowierzałam, jak mało są dla niego tak istotne szczegóły. I moja siostra, i mama doskonale wiedziały, czym są krzesła chiavari wynajem ich był po prostu obowiązkowy. Na tamten czas był to hit i już martwiło mnie to, że od momentu, gdy krzesła pojawiły się, do naszego ślubu miał upłynąć rok. Do głosu jednak dochodził również zdrowy rozsądek, który mówił, że nie wynajmujemy krzeseł tylko dlatego, że są na topie, ale również dlatego, że są śliczne, bardzo stabilne i wygodne. Mało które krzesła są tak eleganckie i pozwalają jednocześnie przyjmować długo pozycję siedzącą, dla na przykład osób starszych czy niepełnosprawnych. Ci co „tańcują” na weselach mogą co najwyżej zachwycić się walorami estetycznymi krzeseł, raczej długo na nich nie posiedzą. Ale są i ci, którzy będą siedzieć i trzeba o nich zadbać. Nie przejmowałam się za bardzo tym, co mówił mój przyszły mąż. Jest mężczyzną, któremu nie robiło różnicy czy będę miała umalowane paznokcie na biało czy na niebiesko. Ale cieszy mnie to, że nie jest egoistą i przekonał go argument o stabilności krzeseł. Zauważyłam również, że Chiavari mu się spodobały.

Oczywiście mi tego nie powiedział. Powiedział za to mi, że jestem piękna i mówi to codziennie od dnia naszego ślubu. Jestem bardzo szczęśliwa, mimo że upłynęło już tyle lat. Nie żałuję ani grosza wydanego wtedy na naszą uroczystość. Było idealnie, i gdybym miała wyprawiać jakąś kolejną uroczystość, zrobiłabym dokładnie tak samo.

Zamknij