kontakt@blueheven.pl

Każdy z nas lubi przebywać w ogrodzie. Dlatego jeśli tylko mamy ku temu warunki, aranżujemy część działki pod nasze prywatne założenie ogrodowe. Sadzimy tam najpiękniejsze kwiaty, drzewa i krzewy. Troszczymy się o każdy najmniejszy element. W tym również o odpowiednie oświetlenie, które potrafi zmienić klimat każdego miejsca, w coś bajkowego.

Lampa na drodze iluzji

lampy ogrodoweCzasem coś widzimy, choć tego wcale nie ma. Takim sposobem posługują się magicy podczas wykonywania swoich sztuczek. Jednak również my sami, bez talentu iluzjonisty, możemy trochę zaczarować rzeczywistość. Doskonale nadają się do tego lampy ogrodowe. Za dnia ogród będzie olśniewał swoim naturalnym pięknem. Cudnymi alejkami i kwitnącymi pąkami kwiatów. W nocy jednak nie chcemy bać się po nim spacerować. Pragniemy by żył o każdej porze dnia i nocy, zarazem będąc dla nas przyjemną przystanią w każdym wolnym momencie. By nieco ocieplić aurę nocy, warto rozstawić kilka lamp ogrodowych. Zarówno tych na ziemi, jak i przyczepionych w różnych miejscach. Warto postawić w ogrodzie małą altankę, gdzie będzie można skryć się przed wiatrem, deszczem, czy też śniegiem. Wówczas można udekorować ją pięknymi lampami, które będą drogowskazem do tego miejsca. Światło potrafi zupełnie zniekształcić rzeczywistość. Może uczynić ją piękniejszą, ale i bardziej tajemniczą. W ogrodzie zdecydowanie chodzi nam o ten pierwszy efekt. Lampy mają ocieplić całe założenie, wyznaczać kierunki ścieżkom, stworzyć aurę romantyzmu. Przy pomocy niewielkich lamp, można uczynić coś niesamowitego.

Światło w ogrodzie to pomysł dobry pod każdym względem. Pozwoli nam na spędzanie tam czasu nie tylko dniem, ale i nocą. Dodatkowo jednak ukaże piękno naszego ogrodu również wtedy, gdy większość innych ogród już śpi.

Zamknij