kontakt@blueheven.pl

Mój mąż pracuje w wytwórni oświetlenia. Jego firma sprzedaje lampy ogrodowe polux, które ostatnio sami zamontowaliśmy w swoim domu. Lubię też oprawy led, bo są łatwe w zamontowaniu. W jego firmie posiadają też polux led. Dlaczego o tym piszę? Bo jestem zadowolona z ich działania, ładnie świecą i są niedrogie.

Halogeny się sprawdzają

halogenMoja mama jest nimi zachwycona. Nadają się do ogrodu również lampy kanlux, które szczerze mogę polecić, ponieważ posiadają halogen. Zwłaszcza gdy jest okres wakacyjny, warto zadbać o dobre oświetlenie ogródka. Nam wielką przyjemność sprawia wylegiwanie się na leżakach. A propos leżaków, to zabieram je ze sobą i jedziemy niedługo nad morze. Ostatnio jak byliśmy to z całą rodziną. Była mama, brat, siostra, ciocia i jej dzieci. Było bardzo wesoło. Co chwile mieliśmy jakiś pomysł na fajne spędzanie czasu. Nad morzem będą mi musiały wystarczyć latarnie nadmorskie. No ale też fajnie. Tym razem jedziemy sami. Chcemy po prostu odpocząć bez żadnych szaleństw, naładować nasze akumulatory. Wybierzemy jakiś spokojny hostel czy motel. Nakupujemy pamiątek, których tam jest niemało, nazbieramy muszelek. Podobno jak się przyłoży ucho do muszli to słychać szum morza. Ja zbieram niestety same takie małe, przez które nic by nie było słychać. Nie wiem skąd w tych sklepikach biorą takie wielkie. Ja takich nigdy nie znajduję.

Parę razy udało mi się znaleźć bursztyny. Chciałam sobie zrobić bransoletkę, ale ukruszyły mi się jak próbowałam je nadziać na nitkę. No w takim razie niedługo morze i słona woda morska nas przywita. Niestety po wakacjach mój mąż będzie znowu musiał wrócić do pracy. 

Zamknij