kontakt@blueheven.pl

Dzisiaj muszę wyjść szybciej z pracy bo dostałam telefon od stolarza, że kieruje się do mnie z meblami, które u niego jakiś czas temu zamawiałam. Na szczęście moja szefowa nie miała nic przeciwko żebym dzisiaj wcześniej wyszła. Mój mąż pojechał w delegację na granicę dlatego to ja będę musiała dopilnować żeby meble zostały dobrze zamontowane.

Stolarz montuje meble w mieszkaniu

meble na zamówienie - KrakówZdecydowałam się na meble na zamówienie – Kraków bo każdy znajomy polecał mi takie rozwiązanie. Meble na zamówienie – Kraków są może trochę droższe ale ich jakość wykonania jest znacznie lepsza od mebli, które można zakupić w sklepie. Remontując mieszkanie liczyłam się z tymi kosztami z mężem ostatecznie zdecydowałam się na zakup takich mebli. Stolarz bardzo sprawnie przygotował dla nas projekt i w krótkim czasie przygotował dla nas meble, które u niego zamówiliśmy. Montaż mebli na zamówienie ma zająć mu około czterech godzin. W tym czasie mogę ale też nie muszę być w mieszkaniu. Mam zaufanie do stolarza więc w trakcie wykonywania przez niego pracy planuje zrobić zakupy i ugotować obiad. Mąż wraca wieczorem z delegacji więc chciałabym przygotować dla niego jego ulubioną potrawę. Meble na zamówienie – Kraków zostały już zamontowane. Uregulowałam ze stolarzem wszystkie formalności i jesteśmy już rozliczeni. meble wyglądają super. Ładnie prezentują się w moim mieszkaniu. Mąż po powrocie z delegacji będzie zaskoczony, że meble już są w naszym mieszkaniu. Na pewno będzie zadowolony z efektu końcowego. 

Na pewno będę polecać dalej stolarza, z którym miałam przyjemność współpracować. Jestem zaskoczona jego profesjonalizmem. Bardzo porządnie wykonał meble, które są dobrej jakości. Wszystkie półeczki są solidne i podlegają dziesięcioletniej gwarancji. Jestem zadowolona z dobrze wydanych pieniędzy. 

Zamknij