kontakt@blueheven.pl

Nie radze się wam spóźniać na przydzielanie projektów semestralnych. Wczoraj właśnie tak postąpiłem i mam do wykonania projekt nekropolii w Warszawie. Mam dodatkowo zaprojektować nagrobki w ilościach, które są tak duże, że w zamyśle profesora miałyby zająć całą powierzchnię cmentarza jaki mam zaprojektować.

Warszawskie nagrobki i nekropolia

nagrobkiDostałem informacje dodatkową, że mam zobaczyć Siedlce, sprawdzić jak tam wygląda sprawa cmentarza, jakie są nagrobki warszawa i idąc tym torem mam przygotować projekt. Ok, myślę, że da się to ogarnąć, ale nagrobki to obiekty, którymi się jeszcze nie zajmowałem. W Warszawie nie byłem na żadnym ważnym cmentarzu. To trochę wstyd ale trzeba się tam wybrać i też zobaczyć jakie są nagrobki. Przede wszystkim mam wyróżnić ekskluzywne nagrobki, które mam rozmieścić według tego co zobaczę w Siedlcach. Powinienem również oddzielnie oddać nagrobki podwójne, uwzględnić również kolorystykę, gamę koloru kamienia aby pasował do całej reszty. Ciekawa sprawa, zadanie bardziej na inżynierkę, a nie na pracę semestralną, ale sami wiecie jak to jest na studiach w Warszawie. Zanim zabrałem się za pisanie tego wpisu, to chociaż w internecie sprawdziłem jak te ekskluzywne nagrobki wyglądają, i trochę mi się zrobiło słabo, przecież takie nagrobki to strasznie dużo pracy. Wiecie jak te ekskluzywne nagrobki wyglądają? Są wspaniałe czasami, jak barokowe ołtarze. Uwierzycie? Przecież zaprojektowanie tego zajmie mi miesiące. W ogóle nie jest łatwiej, jeżeli chodzi o te nagrobki podwójne, tutaj też trzeba zachować wymiary, proporcje, pomniki również trzeba czasem przeskalować.

Ech, może ktoś ma ochotę wybrać się ze mną jutro i odwiedzić Siedlce? Pociągi z centralnej co godzinę jadą. Zapraszam was wszystkich na wspaniałą przygodę! Piszcie na prywatną pocztę.

Zamknij