kontakt@blueheven.pl

Odkąd byłam małym dzieckiem, marzyłam tylko o tym, żeby mieć własny salon kosmetyczny. Lata mijały, a moja pasja wciąż była taka sama, choć rodzina przekonywała, że z wiekiem to się zmieni i zacznę interesować się innymi rzeczami.

Usuwanie makijażu permanentnego to trafiony pomysł

usuwanie makijażu permanentnego Nie było tak, dlatego postanowiłam spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. Otworzyłam mały, skromny salonik w centrum miasta. Nie obyłoby się bez pomocy mojej najlepszej przyjaciółki i zarazem wspólniczki. Jako pierwsze na rynku zaproponowałyśmy klientkom makijaż permanentny brwi w Warszawie. Zainteresowało to bardzo dużo kobiet, ponieważ ostatnio modne stały się grube, poprawione henną brwi. Co za tym idzie, musiałyśmy też zaproponować usuwanie makijażu permanentnego w warszawie. Okazało się to trafionym pomysłem, ponieważ przychodziło do nas wiele kobiet, które skarżyły się na brwi, które zrobiono im w innym salonie i chciały się ich jak najszybciej pozbyć. Firma rozwijała się, jednak bardzo powoli. Musiałyśmy płacić ogromny czynsz za wynajmowane przez nas pomieszczenie, więc postanowiłyśmy zadbać o rozsławienie salonu. Zareklamowałyśmy go w internecie i dodałyśmy ogłoszenie, że oferujemy najkorzystniejsze usuwanie tatuażu w Warszawie. Na odzew nie trzeba było długo czekać – napisało do nas kilka osób, głównie z pytaniem o ceny i wolne terminy. Tych drugich u nas nie brakowało, bo zatrudniłyśmy jeszcze dwie dziewczyny i wszystkie byłyśmy gotowe do pracy. W naszym salonie zaczął się robić tłum, i to każdego dnia. Napływali nowi klienci, którzy przyszli też z polecenia swoich znajomych. Bardzo nas to cieszyło, że stajemy się coraz bardziej popularne, a przede wszystkim to, że klientki wychodzą od nas zadowolone. Czasem zdarzali się też mężczyźni, którzy chcieli szybko i dyskretnie pozbyć się nietrafionego tatuażu w młodości, który z dawnego powodu do dumy stał się rzeczą wstydliwą.

Wszystko to rozumiałyśmy i z radością wykonywałyśmy swoją pracę. Przede wszystkim cieszyłam się, że moje marzenie stało się rzeczywistością oraz z tego, że stawałam się coraz lepsza w swojej pracy.

Zamknij