kontakt@blueheven.pl

Początkowo nie wiedziałem kompletnie gdzie powinienem starać się o rezerwację terminu na salę na wesele. Miałem szczęście tego typu, że mój dobry znajomy niedawno uczestniczył w jednym z wesel i stwierdził, że zna miejsce, które może mi z czystym sumieniem polecić.

Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłem do bydgoskiego hotelu

sale weselne bydgoszczSzczęście wciąż było po mojej stronie – proponowany przeze mnie termin był wolny. Gdy przekazałem tę informację mojej narzeczonej ta od razu się ucieszyła. Dodatkowym powodem do radości była cena – spodziewaliśmy się, że sale weselne będą droższe. Inne obiekty tego typu życzyły sobie znacznie większych opłat. Przejechaliśmy się obejrzeć z bliska miejsce, w którym miała odbyć się cała uroczystość. Znałem mniej więcej hotele w Bydgoszczy, stąd wiedziałem, że ten jest jednym z ładniejszych w całym mieście, jeśli nie w regionie. Oczywiście nie były to najtańsze noclegi w Bydgoszczy, ale niewątpliwie były one niezwykle komfortowe i wygodne. Generalnie rzecz ujmując hotel zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie i wyjeżdżając z Bydgoszczy byliśmy pewni, że wesele będzie naprawdę świetnie przygotowane i poprowadzone. Parę miesięcy później okazało się, że mieliśmy pełną rację. Wszyscy goście stwierdzili, że cała uroczystość byłą wręcz idealna. Nawet zaproszony przeze mnie szef mojej firmy stwierdził, że imprezy integracyjne od teraz będą odbywać się wyłącznie w tym bydgoskim hotelu. Widziałem po nim, że był pod wrażeniem całego tego obiektu.

Do dziś lubimy z żoną wrócić wspomnieniami do tego cudownego wesela. Wszystko było tam tak bardzo dopięte na ostatni guzik, że dosłownie nic nie miało prawa pójść źle. Cena również okazała się być dla nas bardzo korzystna, co sprawiło, że wspominaliśmy ten hotel jeszcze cieplej niż do tej pory.

Więcej znajdziesz na www.bestinn.pl

Zamknij