kontakt@blueheven.pl

Sam zrobiłem dobudówkę, która ma służyć za garaż dla mojego samochodu. Jestem dumny ze swojego osiągnięcia i cieszę się, że zupełnie samodzielnie wszystkiego dokonałem. Muszę jeszcze zamontować drzwi i kupić do tego niezbędną zasuwę garażową.

Dzięki nowej zasuwie garażowej mam wszystko sprawne

zasuwa garażowa z klamkąWszystko sam wykonam do końca, bo skoro dałem radę wybudować tę przybudówkę to drzwi też będę potrafił. Pojechałem do sklepu, żeby kupić niezbędne elementy. Była tam dostępna zasuwa garażowa z klamką, która od razu wpadła mi w oko. To wygodne rozwiązanie i będzie idealnie pasowało. Zapłaciłem za wszystko i wróciłem do domu. Nowa zasuwa garażowa z klamką jest podobno łatwa w montażu, bo tak powiedział mi sprzedawca. Teraz bez drzwi to nie jest to wszystko sprawne a czas to zmienić. Do pracy zabrałem się od razu, bo nie chciałem czekać. Żona przyniosła mi do ogrodu obiad i zrobiłem sobie małą przerwę. Zawsze pracuję w soboty w domu bo jest wiele do zrobienia. Ogród także sam zaprojektowałem i teraz mamy dużo więcej miejsca. Moją żonę zainteresowała zasuwa garażowa z klamką, którą kupiłem i pytała jak zamierzam ją zamontować. Wyjaśniłem jej wszystko i nawet pokazałam jak to ma działać. Żona nie orientuje się w takich sprawach, ale była bardzo ciekawa, czy wszystko będzie działać sprawnie. Moja już w tym głowa, żeby wszystko było jak należy. Tego dnia pracowałem do późnych godzin wieczornych ale udało mi się wszystko zrobić. Tym razem również byłem z siebie bardzo dumny, bo wszystko działa sprawnie.

Teraz w garażu mogę trzymać samochód i rowery. Wszystko jest zamknięte i bezpieczne. Nie chciałem nic na podwórku trzymać, bo jak padał deszcz to wszystkie rowery mokre były a to nie jest dla nich dobre. Teraz znajdę sobie kolejne zajęcie.

Zamknij