kontakt@blueheven.pl

Zdjęcia to czasami jedyna pamiątka, która pozostaje nam po ludziach. Kiedyś miałam przyjaciela, z którym łączyło mnie bardzo dużo. Nie mam z nim żadnego zdjęcia, nie posiadam żadnej pamiątki co jest dla mnie bardzo przykre. Nie wiedziałam nawet, że to może się zmienić.

Wykonanie odbitki fotograficznej u specjalisty

Odbitka fotograficznaZadzwoniła do mnie pewnego dnia mama Andrzeja i zaprosiła mnie na kawę. Byłam zaskoczona jej telefonem, bo od tamtego felernego dnia w ogóle się do mnie nie odzywała. Może raz nawiązała kontakt i to było wszystko. Zaciekawiona od razu do niej pojechałam. Miała dla mnie zdjęcie, które parę lat temu zrobiła mi i Andrzejowi na działce za miastem. Wiedziała, że to dla mnie ważne, ale to było jedyne zdjęcie jakie posiadała. Muszę zrobić sobie odbitkę, bo chcę mieć chociaż tę jedną pamiątkę. Odbitka fotograficzna jest możliwa do wykonania, ponieważ mój szwagier jest fotografem i posiada odpowiedni sprzęt. Potrafi wykonać dosłownie wszystko. Zapytałam ją, czy pożyczy mi to zdjęcie na jeden dzień, bo zależy mi na odbitce. Niechętnie, ale się zgodziła. Od razu pobiegłam do szwagra z prośbą o pomoc. Odbitka fotograficzna tak jak podejrzewałam możliwa była do wykonania co mnie ucieszyło. Szwagier wiedząc jakie to dla mnie ważne od razu zabrał się do działania. Matka Andrzeja już do mnie dzwoniła, żeby zapytać kiedy oddam zdjęcie. Szwagier wiedział, że musi się spieszyć i robił wszystko, żebym dostała tę odbitkę jak najprędzej. W ciągu kilkunastu minut była gotowa. Mam w końcu jakąś pamiątkę.

Oddałam matce Andrzeja zdjęcie tego samego dnia i podziękowałam jej, że pozwoliła mi zrobić odbitkę. Ma na filmie też mnóstwo innych zdjęć z tego dnia, ale na żadnym z nich nie ma Andrzeja. Najważniejsze, że to jedno udało się uzyskać.

Zamknij