kontakt@blueheven.pl

Moja siostra brała ślub w zeszłym roku. Byłyśmy bardzo zadowoleni z jej uroczystości. Ja jestem teraz w podobnej sytuacji. Za miesiąc biorę ślub i siostra pomogła mi go zorganizować. Moje wesele będzie w tej samej restauracji, będę miała tego samego fotografa i kamerzystę.

Zatrudniłam polecanego fotografa

znany fotograf ślubny z BydgoszczyMoja siostra zatrudniła swojego fotografa na wesele ponieważ został on jej polecony przez znajomych. Fotograf wówczas można powiedzieć, że zaczynał pracę w tej branży ale miał już na swoim koncie kilkanaście wesel. Wiedział jak robić dobre zdjęcia i wiele osób go polecało. Obecnie fotograf ten jest jednym z bardziej znanych fotografów w naszej miejscowości. Znany fotograf ślubny z Bydgoszczy ma bardzo dobra renomę na która osobiście zapracował. Fotograf ma profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wykonuje idealne zdjęcia. Ma dużo pomysłów, do których zachęca swoich klientów. Mojej siostry sesja odbywała się nad morzem i fotograf zrobił wszystko żeby zdjęcia były jak najlepsze. Kiedy zobaczyliśmy efekt jego pracy to nie mogliśmy uwierzyć, ze zdjęcia mogą być takie profesjonalne. Postanowiłam skorzystać także z jego pomocy. Chciałam żeby moje wesele było uwiecznione przez kogoś kto się na tym zna i przygotuje dla mnie niezwykłą pamiątkę. Terminy mamy dogadane. Generalnie kiedy siostra odebrała od niego swoje zdjęcia ja wiedziałam, że muszę się z nim umówić na moje wesele i tak tez zrobiłam. Jestem zadowolona, że to właśnie on będzie na moim ślubie robił zdjęcia

Moje wesele już za tydzień. Fotograf się do mnie odezwał i zaproponował mi uczestniczenie w przygotowaniach do ślubu. Będę miała dzięki temu sporo dodatkowych zdjęć, których moja siostra nie miała. Zgodziłam się na to i nie mogę się doczekać aż zobaczę efekty jego pracy.

Zamknij