kontakt@blueheven.pl

Z mężem od czasu kiedy kupiliśmy mieszkanie wiedzieliśmy, że będziemy chcieli kupić też działkę. Ja chciałam żebyśmy mieli miejsce gdzie byśmy mogli gdzieś odpocząć nawet na co dzień.  Staraliśmy się odkładać na ten cel pieniądze jednak cały czas sporo nam ich brakowało a bardzo chcieliśmy jak najszybciej zrealizować to marzenie.

Nisko oprocentowane kredyty

kredyty gotówkowe rzeszówI pewnego wieczoru doszliśmy do wniosku, że moglibyśmy wziąć na ten cel kredyt. W ten sposób byśmy mogli kupić wymarzoną działkę już niedługo. Nie wiedziałam tylko w jakim miejscu byłoby najlepiej brać kredyt. Na pewno nie chciałam w tym banku, w którym braliśmy kredyt hipoteczny bo nie byłam zadowolona z obsługi. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że kredyty gotówkowe rzeszów są najlepsze. I tam rata kredytu jest niższa niż w innych miejscach. A jak ją znam to na pewno była wszędzie i zrobiła spore porównanie. Postanowiłam więc z mężem się tam udać. Na miejscu okazało się, że pracują tam bardzo sympatyczni ludzie. Nas obsługiwała bardzo miła pni, która była przez cały czas uśmiechnięta. Gdy wyliczyła nam ratę kredytu okazało się, że jest rzeczywiście niska. Dlatego też od razu zdecydowaliśmy się go wziąć. Wiedzieliśmy bowiem, że taka rata nie będzie zbyt wielkim obciążeniem dla naszego budżetu i a i zaraz będziemy mogli zająć się wyborem odpowiedniej działki. Cała procedura przyznawania tej pożyczki nie trwała długo. Udało nam się wszystko załatwić przy okazji tylko tej jednej wizyty.

Już po jakimś czasie mieliśmy pieniądze na koncie. A jeśli chodzi o działkę to myślałam, że zakup jej trochę potrwa a w ciągu trzech dni znaleźliśmy taką jaką chcieliśmy. Co do kredytu to płacimy go regularnie i nawet czasem udaje nam się zapłacić kilka rat na raz. Także myślę, że spłacimy go wcześniej niż zakładaliśmy.

Zamknij