kontakt@blueheven.pl

Prowadzę firmę zajmującą się poligrafią i reklamą. Staram się co jakiś czas wprowadzać nowe usługi, by klienci byli zadowoleni. Mam dobry kontakt z dostawcami, więc też mogę oferować korzystne ceny. Ostatnio wprowadziłam do listy usług wiele nowości, ale jedna spotkała się ze szczególnym zainteresowaniem wśród klientów.

Grawerowanie plexi okazało się hitem

grawerowanie plexi na zamówienieDruk wielkoformatowy, obrazy na płótnie, czy ekologiczne kubki termiczne z nadrukiem. Nic nie spotkało się z tak gorącym przyjęciem jak grawerowanie plexi na zamówienie. Nie nadążałam z realizacją zamówień! Myślałam, że plexi nie jest bardzo atrakcyjnym materiałem, a grawer na innych tworzywach, takich jak drewno czy metal miałam już od dawna. Najwidoczniej jednak połączenie grawera i plexi dało pożądany efekt. Z tej usługi korzystały przede wszystkim osoby, które chciały stworzyć tabliczki z nazwą swojej firmy czy sklepu. Taka tabliczka może wisieć na ścianie, wtedy jest lżejsza i tańsza niż grawer na szkle. Z pleksi wykonuje się także podstawki na wizytówki, pojemniki na ulotki, czy też małe statuetki. To materiał łatwy do czyszczenia, przeźroczysty, praktyczny i lekki. Dodatkowo jest tani w porównaniu do drewna czy szlachetnego metalu. Grawerowanie plexi nie jest trudne, ponieważ posiadam odpowiednią maszynę. Wprowadzam do niej dane projektu, a ona niejako sama graweruje wybrany obszar. Potem jedynie sprawdzam, czy wszystko jest w porządku i mogę przekazać towar klientami. Ostatnio myślę nad tym by wprowadzić nowe produkty z plexi, które klient by kupował i jedynie zamawiał grawer, a nie żeby od początku się wszystkim zajmować.

Zupełnie się nie spodziewałam, że grawerowanie plexi może być tak poszukiwane przez klientów. Teraz to jedna z moich flagowych usług i musiałam kupić drugą maszynę grawerską, by nadążać z wykonywaniem wszystkich zleceń. To na pewno inwestycja na przyszłość.

Zamknij