kontakt@blueheven.pl

Może i nie byłam majętną aż tak osobą, jednak potrafiłam znaleźć ciekawe oferty w niskich cenach. Lubiłam otaczać się tym co modne i stylowe, dlatego też nauczyłam się oszczędzać pieniądze. Dzięki temu miałam wiele przedmiotów w domu, które stanowiły dość sporą wartość.

Wylicytowanie pięknego obrazu na aukcji 

obrazy w ramie na ścianęW ostatnim czasie coraz bardziej interesowałam się malarstwem i postanowiłam kupić sobie jakiś cenny obraz do salonu. Odwiedziłam kilka antykwariatów, jednak nie znalazłam tam nic ciekawego. Sprzedawca w jednym z takich antykwariatów powiedział mi, że szykowała się aukcja, w której wystawione miały być obrazy w ramie na ścianę i zainteresował mnie tą informacją. szybko dowiedziałam się gdzie była organizowana taka aukcja i zgłosiłam chęć udziału. Wiedziałam, że na aukcji miałam szansę wylicytować jakiś wartościowy obraz i nie zamierzałam takiej okazji przepuścić. Mąż nigdy nie wtrącał się do moich wydatków, co dawało mi jeszcze większe możliwości. Kiedy powiedziałam mu o aukcji, to stwierdził, że to świetny pomysł. Aukcja organizowana była w galerii sztuki. Dość sporo osób się pojawiło i miałam nadzieję, że jednak uda mi się wylicytować jakiś cenny obraz. Brałam udział w licytacji większości obrazów, jednak jak na sali pojawił się ten z końmi, to byłam zdeterminowana, ażeby go kupić. Licytowało go kilka osób, ale byłam nieugięta. Obraz był piękny, ręcznie malowany farbą olejną przez znanego artystę. Udało mi się kupić ten obraz i byłam szczęśliwa.

Obraz od razu powiesiłam w salonie. Specjalnie zdjęłam ze ściany tapetę i pomalowałam ją na biało. Dzięki temu obraz w pięknej drewnianej ramie prezentował się znakomicie. Był to dla mnie najważniejszy zakup, ponieważ obraz miał ogromną wartość. Miałam czym się pochwalić.

Zamknij