kontakt@blueheven.pl

Jestem przedszkolanką. Zajmuje się dziećmi z grupy gwiazdek. To najmłodsza grupa w naszym przedszkolu. Uwielbiam małe dzieci. Są bardzo bystre i szybko się wszystkiego uczą.

Poprosiłam rodziców o przyniesienie bluzek na przebranie

bluzki dla dzieci

Pani dyrektor poinformowała mnie, że od jutra zaczynają się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Postanowiłam dzisiaj podczas odbierania dzieci przez rodziców powiedzieć, żeby jutro każde dziecko miało ze sobą zapasową bluzkę na krótki rękaw. Bluzki dla dzieci z krótkim rękawem będą dla nich bardziej komfortowe w trakcie wykonywania ćwiczeń. Wcześniej zanim zatrudniłam się w przedszkolu pracowałam w żłobku i tam kaftaniki były na porządku dziennym. Dzieci nosiły kaftaniki z długim rękawem w różnych kolorach. Kaftaniki dla dzieci są wygodne i dzięki nim żaden ruch nie był utrudniony. Jednak bluzki dla dzieci starszych są moim zdaniem wygodniejsze. W dzisiejszych czasach producenci bardzo dbają o ubrania, które są przeznaczone dla dzieci. Półśpiochy muszą być wysokiej jakości i materiał, który jest wykorzystywany musi być przewiewny. Bluzki dla dzieci także muszą być przewiewne. Dzieci nie mogą się w nich pocić. Rodzice ucieszyli się, że zajęcia korekcyjne będą odbywać się w przedszkolu. Każdy rodzic ma przynieść dodatkowe bluzki dla dzieci na przebranie. Ja pomogę dzieciom przed zajęciami i po się przebrać. Muszę wszystkiego dopilnować, żeby dzieci czuły się komfortowo. Z samego rana jak wszystkie dzieci były już w sali. Zapytałam się o dodatkowe bluzki. Okazało się, że wszyscy rodzice pamiętali o nich. Bluzki dla dzieci znajdowały się w szatni. Wyszłam z dziećmi po koszulki, żeby były już w sali. Za godzinę miały odbywać się pierwsze zajęcia. Musimy być na nie gotowi.

Mam nadzieję, że zajęcia spodobają się dzieciom i wygodnie będzie im się ćwiczyło. Staramy się w przedszkolu zachęcać maluchów do aktywnego spędzania czasu.

Zamknij