kontakt@blueheven.pl

 

Moja przyjaciółka studiowała kosmetykę i cieszyłam się z tego, ponieważ wiedziałam, że będę do niej chodziła na zabiegi, które zawsze będę miała taniej. To była zawsze  zdolna dziewczyna i wiedziałam, że uda jej się zrealizować wszystkie swoje plany.

Zabieg depilacji laserowej okazał się skuteczny

skuteczna depilacja laserowa w SzczecinieJagoda miała bogatych rodziców i oni dali jej pieniądze na otwarcie własnego salonu i dziewczyna mogła realizować swoje marzenia. Zapisała się nawet na kurs depilacji laserowej, ponieważ również ten zabieg chciała oferować. Obiecała mi, że będę pierwszą jej klientką i słowa dotrzymała. Oferowana przez nią była skuteczna depilacja laserowa w Szczecinie i byłam szalenie ciekawa jakie efekty da ten zabieg. Kiedy w końcu poszłam do jej salonu to przygotowała mnie do tej depilacji. Wszystko mi dokładnie i profesjonalnie wyjaśniła, dzięki czemu wiedziałam dokładnie na czym zabieg polega. Wcześniej też mi powiedziała jak mam się do wszystkiego przygotować. Sam zabieg nie trwał aż tak długo i w sumie to nawet nie bolało. Później byłam u niej jeszcze cztery razy, ponieważ miałam dość mocny zarost na nogach. Cztery sesje zdecydowanie wystarczyły i miałam cudownie gładkie nogi. Podziękowałam Jagodzie za ten zabieg. Nie wzięła ode mnie ani razu pieniędzy a wiedziałam, że taki zabieg do najtańszych nie należał. Postanowiłam się jej odwdzięczyć i umieściłam opinię na stronie internetowej jej salonu. Mam wielu znajomych i na pewno ktoś się skusi na taki zabieg. Jagoda była z tego zadowolona.

Dzięki tej depilacji laserowej, którą oferowała Jagoda przychodziło do niej wielu klientów. Często też pojawiali się mężczyźni i Jagoda mówiła, że Panowie najchętniej decydowali się na taką depilację klatki piersiowej i pach. Zarobiła na tym całkiem sporo.

 

Zamknij