kontakt@blueheven.pl

W mojej firmie staram się, aby wszystko wyglądało maksymalnie profesjonalnie. Ponieważ zatrudniam wiele osób, zajmujących się zarówno pracą produkcyjną, jak i zaprowadzeniem porządku oraz panowaniem nad magazynem staram się, aby ich ubiór był w jakiś sposób dopasowany do reszty. Dlatego właśnie jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup pakietu ubrań firmowych.

Polar z logo firmy

polar z logo WarszawaDoskonałym rozwiązaniem okazał się polar z logo Warszawa. Wyposażyłam w ten element garderoby praktycznie każdego pracownika, dzięki czemu mam pewność, że wszystko jest na swój sposób dopasowane. Przede wszystkim polary te są dostępne w bardzo wielu rozmiarach, dzięki czemu mogę dobrać odpowiednie wymiary praktycznie dla każdego pracownika, nawet dla tych o najbardziej niestandardowych gabarytach. Polary są wykonane bardzo solidne, dostępne w wielu kolorach, tak aby można było dopasować je do potrzeb. Logo można umieścić w dowolnym miejscu, w związku z czym każdy dopasuje produkt do swojego gustu. Polary mają zamek błyskawiczny, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwe. Są również bardzo ciepłe, w związku z czym pracownikom nie przeszkadzają nawet niskie temperatury, które mogą wystąpić tuż przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Cena tego produktu jest uzależniona od ilości zamówionych sztuk, jednak w każdym przypadku można uznać ją za konkurencyjną. Jestem bardzo zadowolona ze swojego zakupu.

Polary dla pracowników to doskonały pomysł. Zwłaszcza takie, na których uda się umieścić logo firmy. Nie tylko zapewnia to pracownikom odpowiednią odzież roboczą, ale również wprowadza do firmy ład i porządek. Ja znalazłam produkt naprawdę doskonałej jakości, w związku z czym od razu zdecydowałam się na zakup. Polary są zarówno estetyczne, jak i praktyczne, więc polecam.

Zamknij