kontakt@blueheven.pl

Coraz częściej lampy ledowe są wybierane jako źródło światła na posesji bądź w ogrodzie. Nic w tym dziwnego – posiadają one wiele bardzo ważnych zalet. Są także stosunkowo tanie i ekonomiczne – bezsprzecznie wiodą prym wśród innych lamp oświetleniowych, jakie możemy znaleźć na polskim rynku i w lokalnych sklepach bądź supermarketach.

Kiedy warto jest zainwestować w lampę LED wyposażoną w czujnik ruchu?

lampa led z czujnikiem ruchuŚwiatło emitowane przez lampę led jest optymalnej jasności – dzięki temu można dokonywać przy nim wielu czynności, nawet bardziej skomplikowanych i wymagających dobrego oświetlenia. Wmontowany w lampę czujnik ruchu reaguje na ruch w obrębie pola, którego zasięg obejmuje lampa – następuje wtedy automatyczne włączenie się oświetlenia, bez konieczności korzystania z manualnego włącznika, aby je zapalić. Możliwe jest także ustawienie trybu ciągłego świecenia się lampy. W większości przypadków lampa led z czujnikiem ruchu jest instalowana na budynkach bądź w ogrodzie, tak aby nie tylko dawać odpowiednie oświetlenie, ale i wzmagać poziom bezpieczeństwa. Zainstalowane na posesji lampy z czujnikiem ruchu nie tylko są przydatne w momencie kiedy to my chcemy skorzystać z ich zalet, ale również mogą być korzystne w przypadku potencjalnego złodzieja czy osoby, która po prostu kręci się po naszym podwórku. Dodatkowo lampy tego rodzaju skutecznie odstraszają także wałęsające się zwierzęta, takie jak chociażby koty czy psy.

Zainstalowanie lampy ledowej z czujnikiem ruchu na podwórku lub blisko budynku gospodarczego posiada niewątpliwie sporo zalet. Ich koszt nie jest bardzo wysoki, a światło uzyskane w ten sposób jest bardzo wydajne oraz stosunkowo tanie w eksploatacji, dlatego też z pewnością warto jest rozważyć taki zakup. Wielokrotnie nam się przyda.

Zamknij