kontakt@blueheven.pl

Wielu z was jest już za pewne po studiach. Macie zdobyte wymarzone tytuły zawodowe. Wielu z was jest zapewne magistrami lub nawet macie stopień doktora, a niektórzy to nawet profesora. Zależy kto jakie ma ambicje w życiu. Ja mam takie by zdobyć magistra na wydziale architektury.

Na studiach nauczę się wykonywać modele domów

modele domowDalej nie zamierzam już dobywać żadnych tytułów. Jedynie może pójdę jeszcze na studia podyplomowe.Obecnie jednak jestem na drugim roku studiów licencjackich i to są studia dzienne. W ramach programu studiów mam wykłady i ćwiczenia. Najbardziej lubię ćwiczenia, gdyż tam uczymy się czegoś praktycznego i wykorzystujemy zdobytą wiedzę. A na wykładach to bywa różnie, niektóre z nich są dość nudne i trudno jest człowiekowi wysiedzieć. Ostatnio podobały mi się ćwiczenia. Dotyczyły one konstrukcji makiety, czyli jak coś takiego zrobić, jak się zabrać na przygotowanie jej i tak dalej. Każdy z nas dostał również zadanie domowe, gdzie mieliśmy na jego wykonanie cały jeden semestr, czyli pięć miesięcy. Każdy z nas miał przygotować dowolna makietę, która miała dotyczyć czegokolwiek. Ale mieliśmy pamiętać aby były to makiety architektoniczne, żadne inne. Długo zastanawiałam się co mogłabym zrobić. Po jakimś tygodniu już wiedziałam, że mój projekt będzie przedstawiał profesjonalne modele domów. Stworze takie niewielkie osiedle, albo może jakiś punkt turystyczny.

To jeszcze muszę dopracować, ale mam przecież dość sporo czasu na obmyślenie wszelkich szczegółów. Ale najpierw muszę zrobić projekt na papierze, potem przejdę do budowy.

Zamknij