kontakt@blueheven.pl

Nazywam się Włodzimierz. Mam pięćdziesiąt siedem lat i jestem producentem. Razem całą rodziną mieszkamy niedaleko Warszawy, gdzie też znajduje się moje przedsiębiorstwo produkcyjne. Zatrudniam ponad stu pracowników, którzy wykonują najlepszej jakości myjki ultradźwiękowe oraz doskonałe autoklawy.

Autoklaw musi spełniać normy

autoklawKażdy jeden solidny autoklaw, który jest produkowany w mojej firmie spełnia wszelkie niezbędne normy. Klienci, z którymi współpracuję od wielu lat są zawsze zadowoleni z moich produktów. Kiedyś została u mnie zamówiona destylarka w ilości dwustu sztuk przez nowego klienta. Wykonaliśmy to zamówienie bardzo szybko i precyzyjnie, co w całości zadowoliło naszego zleceniodawcę. Dzięki temu to ten sam klient później zamówił u nas jeszcze autoklawy, z których był również bardzo zadowolony oraz myjki ultradźwiękowe, które zamawia u nas cały czas. Bardzo dbam o jakość wykonywanych produktów, co zauważają wszyscy moi klienci, którzy bardzo chętnie do mnie wracają po produkty. Wiem, że każda destylarka, którą produkuję w stu procentach spełnia oczekiwania każdego klienta. Technologie, które są wykorzystywane podczas produkcji są bardzo nowoczesne i niezawodne, co przyczynia się do sukcesu, który odnoszę jako przedsiębiorca. W przyszłości planuję, by moją firmę przejął mój starszy syn. Zna on bardzo dobrze myjki ultradźwiękowe oraz wszelkie dostępne autoklawy, dlatego wiem, że na pewno poradzi sobie jako przedsiębiorca.

Ostatnio go wdrażam w tajniki prowadzenia działalności, by był doskonale przygotowany do pełnienia roli właściciela firmy. Będzie równie dobrze produkował autoklawy jak ja oraz będzie na pewno potrafił profesjonalnie zarządzać całym zespołem pracowników. Wiem, że będzie dobrym przedsiębiorcą i zrobię wszystko, żeby był najlepszy.

Zamknij