kontakt@blueheven.pl

W dzisiejszym poradniku przedstawię wam wady i zalety stron internetowych. Obecnie każdy z nas korzysta ze stron internetowych i warto wiedzieć co nieco o pułapkach jakie mogą na nas czekać w internecie, więc jakie są jego wady oraz poznać wszystkie zalety korzystania z internetu.

Projektowanie stron www- co musi uwzględnić?

projektowanie stron wwwStrony internetowe mamy różne. Zacznę może od opisywania zalet z ich korzystania. Po pierwsze trzeba powiedzieć, że internet jest bardzo pożytecznym narzędziem. Przez to należy rozumieć to, że w internecie można znaleźć wszystko. On bardzo ułatwia pracę. W bardzo szybki sposób możemy znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Po drugie strony www są bardzo czytelne oraz bardzo szybko się ładują. Czyli można powiedzieć, że kolejną zaletą jest szybkość przetwarzania danych. Nie trzeba czekać nie wiadomo ile czasu, by otworzyć daną witrynę. Jeśli ktoś zajmuje się powstawaniem stron internetowych, to nie ma czym się martwić, ponieważ tworzenie stron www jest dość łatwe. Istnieje bardzo dużo przeglądarek internetowych, dlatego też możemy wybrać sobie z jakiej chcemy korzystać. Kolejną zaletą może być fakt, że przez internet możemy robić zakupy i to bardzo różne. Na przykład możemy kupić artykułu spożywcze, chemiczne, ubrania, meble i tak dalej. Przez internet możemy dokonywać płatności na przykład za rachunki. Profesjonalne projektowanie stron www gdańsk ma uwzględniać wszelkie zabezpieczenia, zwłaszcza podczas dokonywania transakcji płatniczych. Największa firma zabezpieczajaca dane internetowe znajduje się w Gdańsku.

Jeśli chodzi o wady to można zaliczyć do nich fakt, że istnieje duże ryzyko wycieku danych. Istnieje przecież duża liczba hakerów, którzy mogą włamać się do naszych komputerów, stron, które odwiedzamy, zwłaszcza do banku i wykraść np. hasło i login do konta.

Zamknij