kontakt@blueheven.pl

Morze zawsze mnie fascynowało. W każde wakacje jeździłam do różnych miejscowości nadmorskich. Czasem leciałam też do innych krajów, jednak i tam odpoczywałam nad oceanem. Jeziora też lubiłam jednak nie tak bardzo. Bezkresne morze to było to. Chciałam zatrzymać jakoś ten wakacyjny klimat u siebie w mieszkaniu.

Projekt wnętrza inspirowany morzem

Projektant wnętrz BydgoszczZdecydowałam się na styl marynistyczny, czyli morski. Dzięki temu będę się czuła jakbym zawsze była w jakiejś nadmorskiej miejscowości. Tak urządzę swoją sypialnię, a pokój dzienny i kuchnię w stylu klasycznej. W łazience również mogę przemycić jakieś morskie motywy, jednak skupię się na sypialni. Projektowanie wnętrz w styl marynistycznym nie będzie dla mnie trudne. Ściany oczywiście pomalowałam na intensywnie niebieski kolor. Podłoga natomiast była biała, przecierana, bo błękit i biel to idealne połączenie dla stylu morskiego. W dodatku mało kto kupuje takie panele podłogowe, więc były w przecenie. Potem skupiłam się na meblach. Kanapa rozkładana ,która pełniła też funkcję łóżka, była również biała, jednak miała do tego poduszki dekoracyjne. Wybrałam takie z motywem słońca, żeby przełamać jakoś te dwa dominujące kolory. Standardowy kupiłam dodatki z motywami koła ratunkowego, stroju marynarskiego, czy kotwicy. Nie było to takie łatwe jak sądziła, chyba projektowanie wnętrz w stylu morskim nie jest takie popularne. To mnie jednak nie zniechęcało. Wiedziałam jeszcze że czegoś mi brakuje. Kupiłam wielką roślinę, przypominającą nieco palmę. Postawię ją sobie nad łóżkiem, dzięki czemu poczuję się jak na egzotycznej plaży.

Jestem bardzo zadowolona ze swojego projektu. Teraz zajmę się łazienką. Tu na szczęście problemów nie ma, mam już błękitne płytki, białą zabudowę i kupiłam nawet świece o zapachu morskim.

Więcej informacji http://akademiadobrychwnetrz.pl

Zamknij